Wpis z mikrobloga

@michalmerc nie sluchaj budowlancow chyba ze masz wolny fundusz to niechaj stawiają ci nowoczesne ścianki z suporexa lub na stelazu.. Jak macie obawy że ściana pracuje a po fugach widać że nie jest zle to niech przykleja na to gk + przymocowanie na uchwyty do gk. Nie ma #!$%@? ze cos odpadnie czy runie. A jeszcze bardziej bezpieczne bedzie zamontowanie gk na stelażu przed scianką - czysto, szybko, prosto, tanio
budowlańcy mówią ze jak otynkuja i nakleja płytki to wszystko #!$%@?, w sensie ze ściana pracuje i odpadną płytki ,ja się nie znam na budowaniu


@michalmerc: Nic nie widać, żeby pracowała. Nie ma spękań cegieł. Wygląda jak byle jak zbudowana ściana z cegieł. Jeśli nie widać spękań samych cegieł to ja bym się nie przejmował i nie ruszał. Możesz na to dawać płyty GK lub tynk i kłaść płytki.
@przegryzam: dzieki wielkie za info . Odkryłem tez dziwna konstrukcje podndruga ścianą, jest to słup drewniany wokół drzwi ale od ziemi do Sufitu ,ściana niby działowa , ale strach rozbierać. Zaprosiłem inspektora nadzoru jutro.
@przegryzam: prywatnie , ciekawe co powie. babka ze wspolnoty nopowiadala ze w kamiennicy niedaleko mnie chłop wyburzył wszystkie ściany i się zawalil strop. Milosnik otwartych przestrzeni. Naprawa szkod kosztowała go 1,2 mln