Wpis z mikrobloga

@tRNA: Ile można drążyć temat tego serialu? Chyba nikt osobą, które krytykują ten serial nie karzę go oglądać więc nie wiem po co to wałkowanie jaki ten serial go gunwno. Nie podoba mi się coś, to tego nie oglądam proste jak ruchanie. Jeżeli większość będzie myślała tak jak Ty to rynek to zweryfikuje i po czasie zwyczajnie zdejmie go z programu TV. Jednak myślę, że serial w Polsce się sprzeda
  • Odpowiedz
przecież ten serial to nudne kupsko. taki zajebisty, mówię obejrzę. nie wiem jak dotrwałem do czwartego sezonu, ale zaraz na początku opanowałem się i przestałem oglądać.
co tam było takiego zajebistego bo może nie zauważyłem? może ten zajebisty odcinek gdzie łapali muchę?
miał momenty, ale policzyłbym je pewnie na palcach jednej dłoni.
  • Odpowiedz
  • 1
@preparado
Zajebiste w tym serialu jest to, że on łączy ze sobą wiele gatunków i robi to zajebiście, chumor na wysokim poziomie, akcja ciekawa, dobry wątek kryminalny. Wszystko jest na swoim miejscu i jest świetnie wykonane. No i ma jeszcze wartość merytoryczną. Po cichu przemyca ciekawostki z zakresu chemii do głów widzów. Polecam 10/10
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu #niepopularnaopinia nie rozumiem fenomenu tego serialu, widziałem naprawdę sporo dobrych (uznanych też jako dobre przez innych), ale ten całkowicie mi nie podszedł - miał parę fajnych momentów, ale no kurcze - byl nudny jak flaki z olejem a Walter ciągle z tą rozdziawioną japą i to w taki sposób, że tylko dolny rząd zębów było widać - nie mogłem na to patrzeć xDDDD
  • Odpowiedz