Wpis z mikrobloga

Szukam ludzi z miasta #lublin do porównania płac. Ile zarabiają pracownicy biurowi? Z jednej strony czytam wszędzie te śmieszne artykuły o rynku pracownika, z drugiej to jest Lublin, Polska B, a może nawet C... Tutaj tylko centra handlowe, przedstawiciele i "doradcy" od wszystkiego. No i mamy od zayebania Ukraińców. Ja znam angielski perfekcyjnie, hiszpański dobrze, ale do odświeżenia, umiem się dogadać z ludźmi, jestem bardzo zorganizowana, ale nie cierpię robić rzeczy, które mnie nudzą, Ponad 2 lata doświadczenia w pracy biurowej, tłumaczenia, kontakty z klientami, wyjazdy delegacje, na targi, itd. I nawet nie piszę po to, żeby pytać, gdzie szukać, bo chyba czeka mnie kompletna zmiana branży (mam nadzieję), ale chodzi mi o to, ile biurowi zarabiają w Lublinie. Oczywiście mówimy tu o kwotach netto.
#pracbaza #praca
  • 6
  • Odpowiedz
Na pewno mniej niż operator kasy w biedronce :d ale to też zależy gdzie dokładnie, są przecież różne pracę biurowe, różne firmy.. Na pewno o lepszą jest bardzo ciężko. Sam kończę administrację i jestem przerażony przyszłością, lepiej być fizycznym pracownikiem z kwitkiem wyrobionym w miesiąc na operatora czegokolwiek niż zdobyć wyższe 5 letnie studia w tym kierunku.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Pod względem płac pracowników biurowych Lublin to chyba nawet Polska D. Doświadczenie mam podobne do Twojego, z tego co się orientuję, to w Lublinie bardzo trudno o zarobki wyższe niż 2 tys. net. W Warszawie czy Krakowie z wejścia można dostać 2x tyle. Na Lublin 2500 na rękę, to już na prawdę dobrze.
A jak u Ciebie? I w jaką branżę celujesz?

EDIT:
Z tym, że operator kasy w
  • Odpowiedz
@cristopher: Ja właśnie mam 2,5 tysiąca na rękę i uważam, że to śmieszne jest, zwłaszcza, że teraz wszystko tak potwornie drożeje. Ja ogólnie lubię to miasto, nie chciałabym się przenosić do Warszawy, bo nie cierpię dużych miast i tłoku. Mam tu też mieszkanie. No ale nie chcę też dziadować przez całe życie, kiedy jest tyle możliwości poza tą dziurą.
  • Odpowiedz