Wpis z mikrobloga

Wracamy do sprawy #rozowypasek z imprezy w Świerklanach...

1. Dziewczyna lezy w szpitalu
2. Sprawa jest na policji
2.1 Tutaj przypal ma ona jak i osoby ktore tam byly pelnoletnie oraz osoby ktore POSIADAJA lub podejmuja probe POSIADANIA materialow ktore zostaly utworzone przy jej "zabawie"

Dlatego prosze wszystkie stulejki o zastanowienie sie czy warto miec taki filmik lub chociaz zdjecie na telefonie fb lub co tam macie, oraz czekam na odpowiedz administracji serwisu wykop.pl na mojego maila w ktorym zawarlem ponad 50 kont ktore probowaly uzyskac te materialy, wszystkie te konta zostana zgloszone na policje *post nie istnieje juz lecz sa z niego screeny, filmik oraz archiwum*...

#rybnik #swierklany

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)
  • 342
@Xeni323: ja słyszałem tylko o tym jednym filmiku ze schodów ze snapa... ale swoją drogą po rozmowie można wnioskować, że sama tego chciała więc jedynymi do ukarania powinni być Ci co kręcili w sumie.
@Xeni323: Nie będę się odnosił bezpośrednio do tych wypowiedzi, bo nie chce mi się dwustu postów przesuwać tyle razy, ale tak:
1)Skoro dziewczyna będąc pijaną nie może być ruchana, bo nie odpowiada za swoje czyny, to dlaczego pijany facet powinien odpowiadać za gwałt na niej? Ich postrzeganie jest równie mocno zmącone alkoholem. Zakładamy tutaj ten konkretny przypadek, gdzie dziewczyna nie jest pijana w sztok i nie kontaktuje, a przynajmniej nie wygląda
najwyraźniej nie tylko o nagrania, skoro chcesz, żeby przed sąd trafili ci, którzy wykorzystali głupotę małolaty i to jeszcze za jej zgodą.


@Kaplanka: jak można kogoś wykorzystać skoro sam tego chce?
@feuer: gdzie tu widzisz gwałt?