Wpis z mikrobloga

  • 46
Wracamy do sprawy #rozowypasek z imprezy w Świerklanach...

1. Dziewczyna lezy w szpitalu
2. Sprawa jest na policji
2.1 Tutaj przypal ma ona jak i osoby ktore tam byly pelnoletnie oraz osoby ktore POSIADAJA lub podejmuja probe POSIADANIA materialow ktore zostaly utworzone przy jej "zabawie"

Dlatego prosze wszystkie stulejki o zastanowienie sie czy warto miec taki filmik lub chociaz zdjecie na telefonie fb lub co tam macie, oraz czekam na odpowiedz administracji serwisu wykop.pl na mojego maila w ktorym zawarlem ponad 50 kont ktore probowaly uzyskac te materialy, wszystkie te konta zostana zgloszone na policje *post nie istnieje juz lecz sa z niego screeny, filmik oraz archiwum*...

#rybnik #swierklany

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)
  • 342
  • Odpowiedz
  • 1
@NightWing z tego co mi wiadomo to ci którzy rozpowszechniali i nagrywali mogą oberwać z art 191a KK, ci co sobie poużywali to pewnie zależy co powie puszczalska, a ci którzy tylko byli na imprezie raczej nie mają się o co martwić, chyba że któryś jest upośledzony i powie że mógł to powstrzymać zamiast że był pijany i nie pamięta.
  • Odpowiedz
  • 0
@NightWing prawdopodobnie ukażą tylko tych którzy nagrywali ci którzy posyłali dalej nie będąc na imprezie zawsze mogą się bronić "skąd ja #!$%@? mam wiedzieć czy ona jest pełnoletnia i czy chciała żeby filmiki szły dalej w net a tak wogole to znalazłem filmik w necie pod tagiem amatorski". Więc tych nawet pewnie nie przesuchają ale ci co nagrywali i puścili w net na pewno za coś bekną. Cóż czasami tak bywa
  • Odpowiedz
  • 0
@NightWing chociaż gdyby ukarali wszystkich którzy udostępnili materiał to wskaźnik przestępstw na tle seksualnym podskoczył by pod sufit ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dart22: Po 1 i tak nie wyśledzą tych co przekazywali sobie dalej na PW itd., zwłaszcza linki do jakiś tam źródeł (hostingów). Jeśli ktoś miałby beknąć, to jedynie ten, co wrzucił gdzieś dany filmik publicznie, czyli na różnych grupach facebookowych czy YT, bo wtedy są twarde dowody kto to zrobił.
Ale jeśli mieliby przeszukiwać cały polski internet z wiadomości Zenka do Mirka typu "ej Ty patrz >link< co ta laska
  • Odpowiedz
@dart22: Ale nie można łączyć dwóch funkcji w jedno czyli przekazywanie z udostępnianiem. Bo to tak jak z piractwem, niby możesz mi pokazać jakiś film, ale nie możesz go wrzucić do internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
  • 0
@NightWing

@dart22: Ale nie można łączyć dwóch funkcji w jedno czyli przekazywanie z udostępnianiem. Bo to tak jak z piractwem, niby możesz mi pokazać jakiś film, ale nie możesz go wrzucić do internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°).


No w sumie masz racje
  • Odpowiedz
@Xeni323 masz okulary, meszek pod nosem i tłuste włosy zapewne ( ͡º ͜ʖ͡º) strażnik teksasu, idź lepiej kupić do kiosku chusteczki sobie żebyś więcej dywanu nie brudził ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Autor jest debilem. Nie ma to jak robic wiekszy rozglos sprawie. Do tej port nie wiedzialem ze w ogole cos takiego mialo miejsce. Nie wazne jak mowia byle by mowili ...
  • Odpowiedz