Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Witajcie Mirki i Mirabelki :)

..............................................................................................................................

Na początek wpisu:
Gratuluję użytkownikowi @kinasato wydrapania 500 zł w zdrapce "500 000 zł w Banku"!

Do tej pory jest to najwyższa wygrana jaką udało mi się zanotować od początku istnienia tagu #wykopskubietotalizatora . Jako obrazek do tego wpisu wrzucam oczywiście przekazane przez niego zdjęcie. Wygranemu jeszcze raz gratuluję i życzę jeszcze większego powodzenia w zdobywaniu nagrody głównej - 500 000 zł!

Przypominam, że mapa dla wszystkich dostępnych oddziałów z dostępną zdrapką "500 000 w Banku" jest dostępna tutaj: https://www.google.com/maps/d/edit?hl=pl∣=1-r0sFtP6uDy1jA3bCQWlwe5R4U6tMeR0≪=51.67807330489367%2C18.736004699999967&z=7

Jak tylko uzyskam kolektury dla następnych oddziałów to uzupełnię mapę i Was o tym poinformuję w kolejnym wpisie :)
Dodatkowa prośba: jeżeli odwiedzicie kolektury w miejscu z mapy dla "500 000 w Banku" to dajcie znać to usunę je z niej żeby inni nie odwiedzali miejsc po Was :)

Zainteresowanych naszym zainteresowaniem na tę zdrapkę odsyłam do tych dwóch wpisów, które wyjaśnią dlaczego ostatnio kupujemy właśnie ją:
- 1 - https://www.wykop.pl/wpis/28970787/wpis-kierowany-do-mirkow-obserwujacych-tag-wykopsk/
- 2 - https://www.wykop.pl/wpis/29060199/wpis-kierowany-do-mirkow-obserwujacych-tag-wykopsk/

.............................................................................................................................

Ogłoszenie specjalne dla grających w Eurojackpot:
Ostatnie tegoroczne losowanie Eurojackpot nie przyniosło w żadnym z państw, w których dostępna jest gra, głównej wygranej. Oznacza to, że 5 stycznia 2018 roku, do wygrania będzie nawet 181 000 000 złotych!
Pamiętajcie, że w piątki sprzedaż kuponów Eurojacpot odbywa się od godz. 6.30 do godz. 19.00!

.............................................................................................................................

Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

Pamiętajcie, że aktualizowany ranking zdrapkowy dostępny jest dla Was online pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

#wykopskubietotalizatora #zdrapki #zdrapka #lotto
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_r3XCocq6PNj2FL5x8idoU6kZjeD7JOGm.jpg

Pobierz
  • 33
@Nutaharion z tymi informacjami od totalizatora to bym nie był taki pewny. Gdy pierwszy raz dałeś link do tych punktów to przynajmniej dwie kolektury oznaczyłeś, że posiadają te zdrapki, a ja byłem w nich około miesiąc temu i już ich nie było. Miałem jeszcze raz do nich pojechać i dać znać tutaj o tym, jednak sprawy prywatne mnie dopadły i nie miałem czasu...
Za to mam jeszcze dziwną sytuację, która mnie spotkała.
humanistyczny_inzynierze - @Nutaharion z tymi informacjami od totalizatora to bym nie...

źródło: comment_uY3zJB0pNKoSUJTyKaGPhFUiwLxU5VDp.jpg

Pobierz
@humanistyczny_inzynierze Pewnie ktoś wcześniej sprzedał sztukę za dużo, albo nabił a później wymienił na coś innego i terminal go już nie widzi. Jeżeli kolektor jest kumaty to weźmie pieniądze i sprzeda los bo i tak oficjalnie on już jest sprzedany. Niestety jeżeli obsługa jest niekumata to nie sprzeda i na nic mówienie że przecież oficjalnie i tak on już został sprzedany.
Niektórzy, tak jak w Twoim przypadku, nabijają inną zdrapkę za tę
@Rabusek: zdarzało już mi się opróżniać przegródki w automacie. Kiedyś miałem sytuację, że... automat nie przyjmował papierków. Musiałem znaleźć 220 zł w monetach ( )
@Rabusek: gratuluję 100 zł. W Ekstra Pensji 50 zł występuje co 100 zdrapek. Natomiast w 500 000 w Banku 100 zł występuje co 165 zdrapek. Każda się trochę różni piramidą wygranych, w niektórych jest sporo drobnicy, w niektórych dużo mnie. Każdy coś dla siebie znajdzie.

Co do zasłaniania numerów to nie ma żadnej różnicy czy zasłonisz te które zasłoniłeś :P
Do wypłaty nagrody ze zdrapki potrzebne są 2 numery:
- 1
do usunięcia: Wola Rzędzińska 155D
była 1 sztuka (widocznie po noworocznej inwentaryzacji odnaleźli, bo wcześniej nie było)
pustak :/
@Nutaharion: No to mam pytanko, w związku z obowiązkiem ewidencjowania losów. Wymieniłem dzisiaj 500zł, kobieta wydała mi pieniądze i.... podarła los. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.
@Nutaharion:

Zakupiono 103 zdrapki, za drapanie się wezmę jak będzie ktoś do pomocy bo sam nie wyrobie :D

Punkty do usunięcia z mapy:
Zaborów, Ogrodowa 4
Borzęcin Duży, Warszawska 918
Pruszków, Aleje Jerozolimskie 404
Warszawa, Gen. Felicjana Sławoja - Składkowskiego 4
Warszawa, Wojciechowskiego 39 lok.6
Warszawa, Keniga
Warszawa, Conrada 11/13 BAZAREK
Warszawa, Andersena 2
Warszawa, Goldoniego 1 lok. 8012
Michałowice, Jesionowa 1F
Michałowice, Jesionowa 38
Michałowice, Sportowa 10a
Nowe Grocholice, Sikorskiego
@kinasato: najważniejsze, że to Ty nie masz losu i nie pójdziesz z nim do siedziby głównej robić gównoburzę, że nie możesz go wypłacić ;-) Najgorsze są sytuacje kiedy ktoś zgłasza się z już wypłaconym losem bo to on jest podstawą do wypłaty. Skoro Twój los skończył uszkodzony w koszu to już nikt nie ma na niego wpływu. Zdjęcie, że go miałeś raczej nie będzie dowodem w ewentualnej sprawie reklamacyjnej.
@Nutharion,
mapka jest nieaktualna w Warszawie dla punktow:
Al. Jerozolimskie 123
Towarowa 35 lok U-10
Żelazna 41
Żelazna 59a
Aleje Jerozolimskie 54
Grzybowska 4
Metro Nowy Świat Głowica Zachodnia
Pl. Piłsudskiego 2

Zagladalam do nich przedwczoraj i dzisiejszym popoludniem (udalo mi sie kupic kilka sztuk ale sama drobnica) takze mozesz smialo usuwać, coby inne Mirki i Mirabelki sie niepotrzebnie nie fatygowaly :)

Moze ktos w koncu wydrapie te $$$!