Wpis z mikrobloga

Czy jest gdzieś lista ukrytych "smaczków" w filmie #fanatyk (typu godzina 21:37 na zegarze-rybie, radio "Anon" albo kwota 21,37 zł w kiosku)?
Sam mam kilka takich wyłapanych, ale podejrzewam, że jest tego dużo więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pasta #mojstaryfanatykwedkarstwa

edit: Plusuj (czy tam napisz na PW) jak chcesz być wołany jak taka lista powstanie.
  • 29
  • Odpowiedz
@WolfSky: Bardziej mi chodziło o nawiązania do wykopomowy ("gunwo" zamiast "gówno", czy powyższe przykłady). Bo to, że wszędzie jest mnóstwo elementów rybnych to wiadomo, choć fakt - to o czym piszesz jest warte uwagi, bo nie jest związane z tytułowym fanatykiem Andrzejem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@meetom: jak te wszystkie żarty z papieżem, głównie oparte na godzinie śmierci, są dla Ciebie i wielu innych smaczkami, to mi ręce opadają... Chyba dlatego nie rozumiem tego filmu, inne spojrzenie na świat.
  • Odpowiedz
@mar111cin: Nie smaczkami, a "smaczkami". To raz.
A dwa - nie chodzi mi o rozpatrywanie, czy coś jest śmieszne czy żenujące. Granica dobrego smaku czy czarnego humoru jest bardzo subiektywna. Po prostu jestem ciekawy. I ciekawi mnie jakie jeszcze drobne wstawki (które poza pewnymi środowiskami typu wypok nie będą zrozumiałe) są w tym filmie.
Smutne, że z tak prostego postu wyłapujesz akurat takie rzeczy... ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@meetom: może dlatego to wyłapuję, bo od czasu premiery fanatyka każdy się podnieca -- oo są smaczki dla kumatych, wykopki wiedzą o co chodzi PDK x1000 a jak przychodzi co do czego - no jakie to są gagi? to tylko 21:37 się ciągle przewija... no śmieszne w #!$%@?...
  • Odpowiedz
@meetom: Chodzi mi raczej o to, że genezą 21:37 i innych cenzopap nie jest w żadnym razie wykop.

Tutaj najśmieszniejszy OC to polonizacja memów i kitku. xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Asdasiq, jasna sprawa, ja nigdzie nie stwierdziłem, że to powstało na wykopie. Ale tutaj się mocno przyjęło i każdy wykopek zrozumie..
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DestroDevil nie bardzo widzę związek - co ma wykopmowa do tego czy coś powstało na wykopie? Mi chodziło o specyficzny "język" którego się tu używa (bo piszę post na wykopowym mikroblogu)..
Zaczynam się czuć jak #niezrozumialyczlowiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz