Wpis z mikrobloga

  • 7
@bocznica

Szok xD to piszą ludzie, którzy chyba nawet nie włączyli. Akcja za akcją, a Ty piszesz o operze mydlanej, czy brazylijskim serialu? To najbardziej "żywy" serial na Netflixie, który obejrzałem. Praktycznie brak bezsensownych pogaduch, czy wątków pobocznych, każdy odcinek trzyma wysoki poziom i w ciągłym napięciu.
  • Odpowiedz
@Gasquet: dobra moze doprecyzuje. Chodzi mi o to ze wszystko rozgrywa sie w jednym miejscu i sa ciagle zwroty akcji, tyle ze to wszystko jest jak pies ktory gania swoj ogon. I po 4 odcinkach odstawilem. Moze wroce, tylko czy dalej jest tak samo
  • Odpowiedz
@Gasquet: z czystej ciekawości bo ten serial, mimo początkowego potencjału, okazał się idiotyczny. Nazywanie tego zbioru absurdów arcydziełem to potworne nadużycie świadczące (bez obrazy) o słabym wyrobieniu filmowym ewentualnie o niewielkiej inteligencji widza. Przecież tam bzdura goniła bzdurę.
  • Odpowiedz
  • 1
@kopszmercen

Jak to się ma do Twojego pytania, czy oglądam cos po za Netflixem bo nie rozumiem?

Kwestia gustu, oglądałem wiele seriali i mam porównanie, ludzie chodzą na filmy typu "szybcy i wściekli" gdzie brak logiki, a sceny akcji są nierealne. Chodzi o dobrą zabawę. Ten serial zbiera pozytywne opinie na całym świecie, ktoś na wypoku napisał, że brak logiki i dno wiec ludzie powielają. "Bojcak Horseman" to dno, "Narcos" dupy nie
  • Odpowiedz
  • 1
@kopszmercen

Czytałem to, Twoja subiektywna opinia, nie mam z tym problemu, że komuś się coś nie podoba. Ja wystawilem swoją opinie. Dyskusja jest jałowa jak to, czy sernik z czy bez rodzynek.
  • Odpowiedz
@Gasquet: z serialami jest problem, bo mimo że sporo ich obejrzałem to niewiele jest które oceniłem wysoko.
Z ocenionych przeze mnie na 9/10:
Opowieść podręcznej
Westworld
Most nad Sundem
Fargo
Dochodzenie
Zakazane imperium
Zagubieni
Black mirror

Ocena 8/10:
Rzym
Pacyfik
Upadek
Glina
Kompania braci

Czekają a podobno warto:
Fauda
White gold
Timeless
Rodzina Soprano
Godless
Kto się odważy
Dark Matter
Miasteczko Wayward Pines
Wikingowie
Peaky Blinders
Hatfields & McCoys: Wojna klanów
  • Odpowiedz
  • 2
@kopszmercen

Z tych 9/10 obejrzałem tylko Black Mirror
Z 8/10 kompania braci

Z tych na co czekasz to polecam:

Fauda - świetny serial izraelski, trzyma w napięciu.

Wikingowie - mi nie przypadł do gustu, zbyt wiele przegadanych scen.

Peaky Blinders - polecam

Strzelec - strata czasu

The Crown - mocne 9/10, ale trzeba się wczuć bo wolno idzie

3% - porażka

House of Cards - ciężko się przebić, jak już obejrzy się
  • Odpowiedz