Wpis z mikrobloga

Szukam osób, które będą zainteresowane w nakręceniu filmu dokumentalnego o Zbigniewie Stonodze. Poszukuję głównie osób, które siedzą w temacie Stonogi i udzielą informacji i faktów z jego ostatniej przeszłości, pomogą w odnalezieniu nagrań na YouTube i facebooku i omówienia ich (co było kiedy, dlaczego i po co). Chętnych proszę o kontakt w komentarzach lub mailem: independentvideopress@gmail.com
Film będzie składał się z materiałów archiwalnych + aktualnych wywiadów i wypowiedzi znanych osób o Stonodze (koniecznie Korwin, Sokołowski, Kania, Rachoń, Sumliński i na pewno wielu innych - pytanie do was: kto jeszcze?)
Dokument będzie rzetelny, dramatyczny ale też i zabawny
Wstępnie poruszone tematy:
-kariera polityczna i wybory 2015
-afera podsłuchowa
-konflikt Stonogi z sądami, prokuratorami, poszczególnymi politykami
-domniemane działanie Stonogi ze służbami specjalnymi
-pomoc potrzebującym dzięki Fundacji Stonoga
-łapanie pedofili przez Stonogę
-pobyt w więzieniu i sprawa z Lexusem
-jeśli coś pominąłem ważnego - piszcie

#stonoga #stonogafilm #independentvideopress
  • 11
@Axelio: Czy dokument ma mieć pozytywny, negatywny czy obiektywny pogląd na jego osobę? Bo jest wiele głosów osób również podobno poszkodowanych przez niego finansowo. Bardzo lubię Pana Stonogę, śledziłem jego aktywność medialną jak i starałem się nieco odnaleźć informacji zza kulis jego eksponowanego życia, sporo tego w sieci. Jestem zainteresowany, mam czas, chętnie się zaangażuję wstępnie :) Pozdrawiam
@Axelio Są już jakieś osoby zaangażowane? Jak to widzisz logistycznie, podział ról i materiałów do przygotowania? Wg. mnie najlepiej stworzyć roboczo chronologię jego działań i pojawienia się w przestrzeni publicznej jako mapę, którą później skrupulatnie by się rozbudowało o szczegóły.
@Axelio: screen z przelewu z konta stonogi na konto stonogi w trakcie zbiórki na fundację, screen z fragmentem ksiażki sumlińskiego nt Stonogi, zdj. nakazu zatrzymania Stonogi, zdjęcie kwitu od komornika o tym, że Stonoga nie ma żadnych pieniądzy i jest bezrobotny, screen z ksiazki "Uwolnic Maćka" o Stonodze, kwity z prokuratury o wszczędziu postępowania itp.
@Axelio: nie, bo poźniej Stonoga z zemsty (gdy wyjdzie z więzienia) opublikuje mój ryj na swoim FB i powie że jestem np. pedofilem lub cos w tym stylu, co robił parokrotnie z internautami czy politykami. Skoro pomówił Ziobrę, Kaczyńskiego i innych to tym bardziej zwykły Mirek z wykopu nie będzie stanowił dla niego problemu. Na Twoim miejscu też bym uważał, jak Zbysiowi coś nie podpasujew Twoim filmie, to powie, że ABW