Wpis z mikrobloga

  • 5
@bidbid a wpadka z głosem Klocucha na streamie? A informacje od ludzi siedzących w branży? Wiadomo dowodów nie ma ale prawdopodobieństwo jest zajebiście wysokie. Nrgej pojawiał się u klocucha i na odwrót. Wiele rzeczy może wskazywać na to że to jedna osoba.
  • Odpowiedz
@bidbid: Ja w ogóle nie wiem jaki sens ma to całe "demaskowanie" klocucha. Mam nadzieję, że nigdy ani on się nie ujawni (bo że to troll, to jest oczywiste), ani nikt go nie zdemaskuje. Zniknie wtedy cała magia i jego filmiki już nie będą takie śmieszne. Będzie się go wtedy oglądało jako parodię, inne wcielenie jakiegoś youtubera, mając w głowie, że to tylko żarty.
  • Odpowiedz
@bidbid: Klocuch>Testoviron bo tożsamość tego drugiego została ujawniona, a z Klocuchem to conajwyżej spekulacja. A NRGeek? On niech #!$%@? na galerze.
  • Odpowiedz
Wszyscy ci którzy robią teorię że Klocuch to NRgeek, Wonziu, Kamil etc chyba nie uwzględniają jednej rzeczy
Oni dobijają do 30, a jak Klocuch zaczynał nagrywać w 2010 to miał ~12 lat xD
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: jak ktoś śmie w ogóle porównywać GENIUSZA polskiego jutuba, polskiego Woody'ego Allena, prekursora trendów w sieci, wizjonera do jakiejś marnej podróbki Angry Video Game Nerda z Łodzi, ogarnijcie się.
  • Odpowiedz
@bidbid: @Faiko: @Merhant: Jak dla mnie Klocuch z pierwszych filmków i ten dzisiejszy to nie ta sama osoba. Inny głos, brak poczucia humoru i autoironii na początku. W dodatku przeskok był dość płyny chyba, nie ma pośrednich form. Wydaje mi się, że pewnego razu konto oryginalnemu Kocuchowi przejął starszy brat/kuzyn lub ktoś go zchakował i tak to się teraz kręci :) Siup.
  • Odpowiedz
@Faiko: @bidbid: Weźcie pod uwagę że klocuch to jeden z nas, własnie tu siedzi i to czyta. Pozdrawiam cie mistrzu.

Z każdym waszym gadaniem klocuch = nrgeek, on zaczyna z nim współpracować albo dawać wam fałszywe tropy. Koleś odpowiedzialny za stworzenie tej postaci ma teraz z 20lat, i nie jest w ciemię bity. Siedzi mocno w branży zagrajmerskiej i to prawdopodobnie jest jego ekosystem bo nie widziałem by
  • Odpowiedz