Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś wyjaśnić, w jaki sposób jakiś imbecyl projektując system olsztyńskiej karty miejskiej wpadł na pomysł, żeby po doładowaniu 'portmonetki' albo wykupieniu biletu okresowego online jeszcze #!$%@?ć do autobusu żeby #!$%@?ć tam tą kartę do kasownika wciskając przycisk 'S' 2 razy i czekając conajmniej 5 sekund na komunikat że pomyślnie potwierdzono transfer transakcji albo do biletomatu żeby wsadzić do środka kartę i kliknąć 'przenieś transakcję online na kartę'? Pytam się po jaki #!$%@?? #!$%@?, kupuje bilet od konkretnej daty to od konkretnej daty powinien już być dostępny na tej karcie! Aż chce się zacytować Bananowego Janka (świeć Panie nad jego kanałem na jutub) ' Jaki debil to tak zaprojektował?' #gorzkiezale #olsztyn #okm #komunikacja #zkm #autobusy
BJXSTR - Czy może mi ktoś wyjaśnić, w jaki sposób jakiś imbecyl projektując system ol...

źródło: comment_AHYGAyIxUi1EH7ufaXoNvLnJ8gGURSNZ.jpg

Pobierz
  • 6
@kwiateusz Aż tak dobrze to się nie znam. Olsztyn nie jest na tyle wielki, żeby nie dało się dreptać na piechotę, chociaż rozumiem dojeżdżających do roboty, albo studentów z Zatorza.

Ja sobie kupuję raz na jakiś czas bilet dziesięcioprzejadowy i leży w portfelu "tak na wszelki wypadek". Tutaj rzeczywiście jest postęp, bo ostatnio znikł ten irytujący napis "ważny tylko z biletem zasadniczym". Nie zliczę ile razy nieostrożnie skasowałam i wyrzuciłam ten cholerny