Wpis z mikrobloga

@tabarok ale to i tak nie aktualne. A chcą poraz kolejny uruchomić linie jelenia Karpacz? Ileż to już razy. Ostatnio miała być tylko turystyczna jakimś fajnym pociągiem. I to było by fajne.
@Bruske stacja już chyba ma lata do bycia zabytkiem, więc raczej nie zostanie rozegrana wiata.
Plusem powrotu pociągów na ten szlak jest to że podobny widok będzie można ujrzeć z pociągu,

@nokash do uruchomienia nawet turystycznego tylko, do ruchu okazjonalnego i tak trzeba wyremontować cały szlak bo jest on w pełni nieprzejezdny, więc tylko do ruchu okazjonalnego jest to nieopłacalne. Wiem że od lat się o tym mówi, a realnych działań zero,
@tabarok wiem. Znam te sytuację od lat. Turystyczna jak najbardziej by mogła być... Że dwa wagony i ciuchcia. Taka niby objazdowa z puszczana historia Karpacza Mysłakowice lomnicy czy okolic...
@Bruske tylko zajonserwowax. Dodać ławki jakieś tablice i mogłaby dalej służyć. Ale dziś są wymogi restrykcyjne to trzeba by ją na nowo postawić jak miała by służyć.
@nokash: fujka, żadnego na nowo, tak samo nie podoba mi się to co ogólnie się z dworcami robi, te #!$%@? niebieskie tablice z białymi literami takie średnie są i te dżignle przez powiadomieniami też, CZEMU TO ZMIENIAJĄ