Wpis z mikrobloga

@Smule: dawaj smule, spompujmy jakiegoś coina z marketcapem 1000$, ja dam 1000$, ty dasz 1000$, razem mamy 3000$ czyli pompa 200%, a potem szybko nagonimy wykop żeby kupili za kolejne pare bajtkoinów
@Viraciael: ziomek chyba paru zer zapomniałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Smule: no tak bo wy tradujecie paroma milionami USD w krypto ale siedziecie na wykopie bo akurat wam się koks i dziwki chwilowo skończyły XD Ja rozumiem że nie ma się co podniecać wolumenem typu 10k USD ale blisko 1 mln USD jest dla mnie spoko.
@sp3cooland: zależy. Ty masz taktyke inwestycyjną wrzucić mało hajsu, i czekać aż coin zrobi albo nie zrobi 1000%, póki jest mały. I ja to szanuje, bo zawsze największe zyski mają early adopterzy, ale nie moge wrzucić dajmy na to, 10% dziennego obrotu danej kryptowaluty, bo jaja przy wyjściu byłyby niewąskie, jeżeli handluje na krótki termin.
@sp3cooland: Nie, nie handluje milionami $, ale spróbuj wyjść z takiego coina kwotą rzędu 0.5 BTC albo 1 BTC to dumpisz cenę o 20% albo czekasz pół dnia aż ktoś łaskawie zbierze Twój order :) a jak się spóźnisz i będzie po pompce to zrzucasz pół order booka

zalezy od gieldy, na takim polo mozna spokojnie zrzucac, ale przypuszczam, ze na liqui.io i tego typu wynalazkach przy wolumenie $700k nie da