Wpis z mikrobloga

#fut zamieniłem Sif handanovica na de fucking Gea i ten bramkarz jest jak cheat, jak ktoś się zastanawia to nie ma nad czym, najlepszy w grze i długo długo nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@TheRahr: ja zmieniłem Llorisa TOTGS na De Gea - cena prawie ta sama, a różnica kolosalna. Już pomijam aspekt samej obrony, ale wybicia piłki dużo dokładniejsze, daleki wyrzuty i to zrobiło wielką różnice, bo mniej piłek straconych mniej straconych goli.
@HighKick: kurtuła powiadasz? u mnie to jakbym ręcznik powiesił to by na to samo wyszło :/ szczytem było jak koleś puścił szczura po ziemi o mocy podania na 1 kreskę z dobrych 30 metrów a on zamiast to złapać w ręce to zachwiał się w tych koślawych kolanach, puścił między nogami i przewrócił :|
kurtuła powiadasz? u mnie to jakbym ręcznik powiesił to by na to samo wyszło :/ szczytem było jak koleś puścił szczura po ziemi o mocy podania na 1 kreskę z dobrych 30 metrów a on zamiast to złapać w ręce to zachwiał się w tych koślawych kolanach, puścił między nogami i przewrócił :|


@bohun89: wylew albo zależy kto strzelał. Na niektórych zwłaszcza wielu grajków ikon bramkarze mają uczulenie i zaczynają bronić