Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompont! Dostałem 'awans'.
6 miesięcy pracy w nowej firmie, zaczynając jako junior skacząc na mida przy przedłużeniu umowy, tak dziś właśnie stałem się 'Senior Developer' tym samym przekraczając 5 cyfrową kwotę (niestety jeszcze brutto :D).
Jak na 22lvl, więc całkiem spoko.

#pracbaza #programowanie #programista15k
  • 22
  • Odpowiedz
@haszimo: W moich kręgach raczej wykorzystuje się stwierdzenie, że to wiedza i umiejętności determinują 'przedrostek'. Fullstack (java,.NET, JS (polymer,angular), Scrum Master - rozwój prywatnej chmury w bankowości. W sumie nic szczególnego.
  • Odpowiedz
@Boyak: Bo to prawda ze wiedza i umiejetnosci determinuja przedrostek. Pewnie jak ktos jest ogarniety to po 1.5 roku bedzie midem ale ciezko uwierzyc w poziom seniora i tyle. Najwazniejsze ze hajs sie zgadza:)
  • Odpowiedz
@sorhu: Z pensją czy seniorem. Bo senior to nawet dla mnie ubaw, bo zmiana nazwy i pensji nic nie zmienia :D
@mahisna: nope, południe polski.
@matwes: Dzięki,tego samego życzę tobie!
@uzytkownikTHCE: Tak trochę jest, jestem młody a zarazem głupi więc cieszy mnie to że w wieku 22 lat mogę kupić sobię toyote GT86 z drugiej ręki i owinąć się koło drzewa :D Ty byś się nie cieszył? Może
  • Odpowiedz
@uzytkownikTHCE: Że niby nie da się zarabiać 10k w wieku 22 lat? Zwłaszcza brutto xD Ja mam 23 lata, ale to całkiem od niedawna. I w wieku 22 lat udawało mi się wykręcać miesięcznie 10-25k (co prawda z VATem, ale to będzie pewien odpowiednik kwoty brutto na UOP).

Co do seniora z 1.5 roku doświadczenia to trochę beka, no ale co firma to obyczaj. Nie mniej, nie wpisywałbym potem tego w
  • Odpowiedz
@NieUsune: Nie, że się nie da. Tylko mnie to satysfakcjonuje.
Zakładając, że dane z tego wykopku: programisci zarabiaja coraz wiecej
To powyżej średniej dla mojego regionu dla seniorów, w dodatku mój senior to tak naprawdę nie senior - co raczej uzasadnia moją radość. Gratki dla ciebie za bycie przedsiębiorczym. :)
@sorhu: Też tak uważam, przełożony napisał mi spore uzasadnienie - jednak nawet mnie ono nie przekonuje xD

Tym bardziej cieszy
  • Odpowiedz
powyżej średniej dla mojego regionu dla seniorów


@Boyak: Jeśli średnia z tych różnych portali z wynagrodzeniami to się nie sugeruj, bo tam nic nie pasuje :) A tak to pierwszy akapit ogólnie nie był skierowany do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz