Wpis z mikrobloga

Sytuacja, ktora wydarzyla mi sie kilka miesiecy temu

- Pracuj w UK
- Zagaduje do Ciebie w pracy dziewczyna 8/10
- Gadka klei sie kilkanascie minut, bawisz ja swoim humorem
- Pyta sie "where are you from?"
- odpowiedz "Poland"
- nagly spadek zainteresowania i wymowka, ze musi wracac do pracy
- umieraj samotnie xD

#niebieskiepaski #heheszki
#rozowepaski
  • 89
  • Odpowiedz
@wiewior_s: pochodzenie mówi dużo. Wy pewnie patrzycie na wygląd, a macie bul że inne patrzą na pochodzenie XD

Może po prostu nie chcieć polaka cebulaka o którym krążą memy w internecie z nosaczem XD
  • Odpowiedz
@Dzonzi: bardzo dobrze mi byc Polakiem, zero kompleksow. co to za rada z tymi Ukrainkami? xD generalnie nie robi mi roznicy czy ktos jest z Ukrainy, Szwajcarii, USA czy Bangladeszu, jesli zachowuje sie jak czlowiek a nie jak burak
  • Odpowiedz
@dessperro: W UK, to jest norma. Poleciałem kiedyś do rodziny na wakacje, aby popracować. Założyłem ten słynny tinder. Za każdym razem po napisaniu, że jestem Polakiem kontakt się urywał + zazwyczaj usunięcie pary. Natomiast jak zacząłem podawać się za Włocha, to już nie było żadnego problemu xD Anglicy patrzą na nas Polaków jak na tanią siłę roboczą, najgorsze gówno xD
  • Odpowiedz
@dessperro: źle rozegrałeś, trzeba było grać tajemniczego a do tego pocisnąć w zgadywankę. Dobrze rozegrane może by przeszło. A tak rozwiałeś tajemnicę od razu.
  • Odpowiedz
@dessperro: A może to Ty się spiąłeś? Byłem na sylwestrze na którym był polak ze swoją angielską dziewczyną, sam tego bardzo nie rozumiem, bo gruby, średnio mówi po ang, a ona ładna. Są już razem podobno 4 lata i ani myślą się rozstawać.
  • Odpowiedz