Wpis z mikrobloga

Mirasy problem jest. W muszli zaczęło mi bulgotać, znaczy normalnie bąble zaczęły powietrza wylatywać i zaczął się poziom brudnej wody podnosić, raz spłynęło całkiem, aż tak zassało, a teraz woda znów się podniosła. W tym czasie nic nie robiłam, wcześniej na pewno nic nie wrzucałam do muszli takiego co mogło by ją zatkać, co robić? Dodam, że to dość stara kamienica w centrum miasta i kanalizacja to jest taka do chrzanu raczej ()

#kanalizacja #hydraulika #kiciochpyta
  • 49
  • Odpowiedz
@xandra: no to ta. Wez pan goronco wode nastaw. Wlej pan do muszli. Na to wlej pan #!$%@? plynu do mycia garow. Zostaw pan na 20-30 minut. Splucz pan i sprawdz czy dziala. Plyn rozpusci papiery i inne gowna. Jak to przyczyna blokady to powinno pomoc. Jestem typowym polaczkiem, plumbing mam we krwi.
  • Odpowiedz
@bialy_wilk: Czyli co, mam hydraulika wołać? Podejrzewam, że problem jest w całym pionie, problem w tym, że jestem jedyna w tym pionie obecna akurat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: nie słuchaj bzdur, nic nie wlewaj, bo nic nie masz zatkane, problem jest ewidentny z wentylacja pionu, być może przytkany gdzieś jest sam pion, ale tego od siebie nie przetkasz, rzecz jest do zgłoszenia raczej do administracji budynku.
  • Odpowiedz
@xandra: jak chcesz na szybko i masz jakas petarde hukowa od sylwestra, to odpalasz, wrzucasz w kibel i spuszczasz szybko wode. Gdzies ponizej sie ladnie udrozni ;)
  • Odpowiedz