Wpis z mikrobloga

Mirki od #gitaraelektryczna tak się rozglądam nad jakimś wiosełkiem do homerecordingu, nie oczekuję jakiejś petardy, rakiety czy innego wymiatającego sprzętu. Szukam czegoś do kwoty MAX 500zł, nawet mniej jeśli da się. Wymagam jedynie tego, żeby trzymała na kluczach, może być gunwo nołnejm ale ma jakoś grać i być po prostu średnim sprzętem tak, żebym mógł do basu dograć kilka riffów blackmetalowych. Są takie rzeczy w tej kwocie?
  • 6
@AzureTurtle: Miesiąc temu przeszła mi chyba okazja życia... kumpel chciał oddać mi za 400zł po serwisie :((( Nie wziąłem bo nie mogłem sobie pozwolić : / Ale fakt, świetnie się gra na tym. Chyba poszukam!
@mechaos:
Kup jakieś tanie wiosło byle by dobrze stroiło i trzymało na kluczach, a z czasem wymienisz najwyżej pipaki i będzie gadać przyzwoicie.

Swojego czasu miałem yamahe erg 121. do 500 zł powinieneś dostać. Dobrze stroiła na progach, nie rozstrajała się zbytnio, a brzmieniowo nie było tagedi. Jak by w niej wymienić pickupy na jakieś duncany z rozłączanymi cewkami to spoko wiosło za rozsądną cenę.