Wpis z mikrobloga

#perfumy
Dobra Mirki i Mirabelki sprawa jest prosta. Moja kolekcja perfum może i nie jest jakaś pokaźna (8 flakonów 75 - 125 ml), ale póki co nie chce jej powiększać wydając ~250 zł miesięcznie, a istnieje multum zapachów, które chce sprawdzić. Kupowanie odlewek na stronkach to dla mnie debilny pomysł (mam zapłacić 60 zł za 15 ml jak pełen flakon kosztuje 120 zł), na perfuforum nie mam konta, a do rozbiórki trzeba mieć konto minimum pół roku.

A więc - prowadzi tu ktoś wymianę odlewkami / bawi się w rozbiórki perfum itp? Jak coś proszę o kontakt :)
  • 2
@Obliv: a co byś chciał poznać? Masz może fragrantikę, jakąś listę życzeń czy notatnik? Mam sporo próbek/odlewek uniseksowych, głównie niszowych, ale musiałabym wiedzieć czego szukasz.
Zapraszam też do grupy na Fb: Panie, kup pan flaszkę czy Rozbiórki perfum, nie musisz mieć konta 6miesięcy żeby brać udział w rozbiórkach. Ostatnio rozebrano prawie 1,5l Molecules 01, tylu chętnych było :)
@pinkquartz: Boje sie dołączać do tych grup, które podałaś! Na perfuforum siedzę i kupuje, i rozbieram, ale kolejne potencjalne źródła zakupów przerażają mnie ((oo))
@Obliv: Tobie polecam jednak dołączyć na perfuforum, do kupowania odlewek trzeba chyba 3 miesiące, a nawet nie to bo najczęściej dogadujesz się na PW