Wpis z mikrobloga

Gdzie zamawiacie online kawę ziarnistą? Ostatnio zamówiłem w etno cafe i chciałbym teraz gdzieś indziej, by mieć porównanie. Piję czarną kawe z aeropressu przeważnie, potem przelew/frenchpress/kawiarka.

#kawatime #kawa
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@poh może 24herbata.pl? Choć szczerze powiem, że nie wiem jak wyglądają ceny i jakość względem innych sklepów.
  • Odpowiedz
@StandbyOn: a porównując do coffedeska (kupowałem od nich sprzęt, więc też kojarzę) lub crs? czy tylko kojarzysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@poh: kawę mają średnią, nie ma o czym się rozpisywać. Z akcesoriów już większy wybór. CRS to palarnia i moim zdaniem ziarna mają ok i jest też trochę sprzętu ale nie za dużo. Coffeedesk to największy w Polsce sklep, niewiarygodne aż czego dokonali w trakcie tak krótkiej obecności na rynku. Mają kawy z Europy i z Polski tylko trzba patrzeć na daty palenia bo często nie są one najświeższe.
  • Odpowiedz
@poh: to ja zareklamuję singleorigin i goodcoffee, w obu palone po zamówieniu, jakoś się ich trzymam z sentymentu bo zaczynałem tam kupować kiedy wszedłem w temat
  • Odpowiedz
@poh Po bardzo dobrą kawę zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://kawokado.pl Mamy ponad 20 gatunków świeżej kawy, wypalanej w małej, rodzinnej, rzemieślniczej palarni w Łodzi. Jeśli się z nami skontaktujesz przed zamówieniem pomyślimy nad specjalnym rabatem lub gratisowymi próbkami dla wypróbowania różnych profili smakowych :)
  • Odpowiedz