Wpis z mikrobloga

@averatec:

"według mnie normalne jest to że żeby iść do przodu czasem trzeba zabić jakąś technologię"

"Overall the d river doesn't increase the performance (0.1 - 0.3%) and it's consider to see it as feature upgrade over the old driver."


Super pojscie do przodu #!$%@? z cwierc fps wiecej gdy polowa gier dx9 nie dziala bo indusi #!$%@? w klawiature kolejny raz bez powodu robiac drivery na nowo mimo ze byly
corinarh - @averatec: 
"według mnie normalne jest to że żeby iść do przodu czasem trz...
@Hans_Olo: gralem w pierwszego Stalkera pare dni temu - zero problemow (na amd nie dziala), gralem w splinter cella - na amd i nvidii sa problemy ale da sie je naprawic patchami (wiec to winda gry nie sterow), c&c tez dziala bo gralem w generals (na amd nie wiem czy dziala czy nie za to sa problemy z nowszymi czesciami). Wiec mozna z cala pewnoscia zalozyc ze kazda ze starych gier
@corinarh: Gry typu Tales of Berseria też miały problem. Jest już kilka różnych fixów, od dodawania bibliotek DX9 po podmianę pliku atiumdag.dll

Terry Makedon również zdementował pogłoskę, że nie będzie to naprawiane. A jak on tak twierdzi to będzie to zrobione ASAP https://twitter.com/CatalystMaker/status/948224999726501890

A teraz idź płakać dalej.
Amasugiru - @corinarh: Gry typu Tales of Berseria też miały problem. Jest już kilka r...

źródło: comment_P0IFYvSt9uupE4msNJD8GWkEbrMFOQKb.jpg

Pobierz
@Zuben: Odpowiedź jest prosta, bo ich sterowniki działają gorzej niż sterowniki konkurencji. M. in. chodzi o słynny narzut sterów AMD na procesor. W sumie nie wiem, czy już to poprawili, pewnie nie. Z tego też powodu AMD zaczęło mocniej wspierać nowy trend w API takich jak Mantle, Vulkan, DX12.
Z tego też powodu AMD zaczęło mocniej wspierać nowy trend w API takich jak Mantle, Vulkan, DX12.


@niechcemisie_: Ale Api to jedno, a to że już 3 raz robią sterownik od podstaw jest dziwne. U Nvidi masz sterownika po prostu ulepszany i mają dużo lepszą obsługę wielordzeniowości i mniejszy narzut w DX11.