Wpis z mikrobloga

Praca dwuzmianowa (12h, dniówka 7-19, nocka 19-7) + #keto, co myślicie? Początki keto były dla mnie trudne (mega grypa węglowodanowa), ale potem czułam się świetnie. Niestety odradzono mi ten model żywienia i zrezygnowałam na rzecz paleo. Argument: zaburzony rytm dobowy spowodowany nieregularną pracą. Macie jakieś doświadczenia?
  • 4
@villemo69: zaburzony rytm dobowy nie ma wpływu jaki model żywieniowy wybierzesz. Keto jest fajna dieta ale napewno nie na całe życie. Byłem na keto 2 lata mogę polecić, ale jaka odmianę a nie model żywienia na całe życie. Musisz zobaczyć na jakich produktach się lepiej czujesz, a nie słuchać ekspertow tych wszystkich diet. Posłuchaj sobie Tadeusza Słowińskiego bo akurat on nie lobuje bullshita jak pan mauricz.
@janek-muzykant-7: Stosuje diete wysokotluszczowa prawie 8 lat i twierdze, ze Tadeusz sie na niej nie zna.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tadeusz lobbuje na rzecz diety Ww, wiec taki przekaz wysyla w swiat-jest czlonkiem sekty, ktora straszy tluszczami zwierzecymi, maslem i NKT.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dodzo