Wpis z mikrobloga

Może tutaj znajdzie się jakaś Mirabelka chętna na ...nie wiem jak to nazwać.. "speed-date" ? ( ͡º ͜ʖ͡º) Szczerze to bardziej chciałbym pójść na wesele mojego kolegi w kwietniu z piękną dziewczyną ( ͜͡ʖ ͡€).

Long story short - niestety chwilę przed sylwestrem dowiedziałem się, że jednak na zabawę idę sam (tzn sam do znajomych) i że jestem już 100% single. Trochę planów poszło się bujać na ten rok ale to nic. Dlaczego tutaj piszę a nie "wyjdę do ludzi"? Cóż.. może trochę komplex wieku (33 lvl) i to, że nie znam żadnej kobiety chętnej na takie wyjście. Tzn nie jedna pewnie by i chciała ale mąż.. dzieci... no wiecie - wszystkie zajęte (). To już taki okres w życiu.

Dopiero startuję z tą akcją bo cztery miesiące w tym wieku mijają jak 4 tygodnie ( ͡ ͜ʖ ͡) ogólnie mało czasu.
W razie W - staro nie wyglądam, zmarszczki tylko najwyżej od uśmiechania na razie ( ͡~ ͜ʖ ͡°), za brzydki też nie bo jestem szczupły i wysoki ( ). Różowe z pracy dają mi poniżej 30 lvl więc źle nie jest. W sumie to mógłbym ściemnić że mam te ~28 i pewnie by przeszło...aaaa czort - będę szczery bo przecież kłamstwo ma krótkie nogi.

Dawajcie minusy i śmieszne komentarze! Biorę wszytko na klatę!
A chętne Mirabelki proszę o priv (σ ͜ʖσ)

#tarnow #debica #brzesko #podrywajzwykopem #wesele #mirekszukazony
  • 4
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan:
[JanuszModeOn]
Nooo, 33 lata to już duży chłop, to najwyższy czas coś znaleźć, ustatkować się.
[JanuszModeOff]

Kibicuję, ale te 4 m-ce = 4 tygodnie to brutalna prawda i wbrew pozorom naprawdę krótki okres czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz