Wpis z mikrobloga

#warthunder

ziomy o co chodzi z tymi poziomami sklepu? caly czas race jakies obligacje nie wiem jak podniesc poziom sklepu zeby cos dobrego kupic.... grac to gram ale nie chcialo mi sie bawic w dodatkowe badziewa stad nie wiem
  • 4
  • Odpowiedz
@PeaceUN: To jest druga strona tego, że ostatnio warbondsy nie mają terminu przydatności do spożycia. Lepsze rzeczy w sklepie do kupienia możesz odblokować wydając medale, które jednocześnie zbierasz wypełniając przeznaczone przez nie zadania. Jedno zadanie do wypełnienia kosztuje 30 warbondsów i po zrealizowaniu podwyższa ci poziom sklepu o jeden koniec, do końca "okresu rozliczeniowego" (do końca miesiąca, max 30 dni).
  • Odpowiedz
@PeaceUN: a #!$%@? to jest. Jak chcesz kupić np. skrzynkę z gałęziami to jest tak:
- 4 poziom sklepu = musisz zrobić w #!$%@? tych zwykłych dziennych zadań, żeby napełnił ci się pasek aż do 4 lvl.
- dodatkowo musisz mieć 3 medale (jak wejdziesz do sklepu to jest przy każdej skrzynce opis, ile potrzebujesz medali) = medal to (trudne) zadanie które musisz zrobić (medal 30 warbondsów kosztuje).
- no i
  • Odpowiedz