Wpis z mikrobloga

@AndriejCh: Widzisz widocznie ta mityczna współczesna muzyka, która rzekomo jest i nie ustępuje tatusiowemu rockowi jest jakoś dziwnie trudno dostępna i nie może się przebić i to mimo, że nigdy na wyciągnięcie ręki przeciętniaka tak dużo rzeczy nie było dostępne dla przeciętniaka jak dziś w czasach mediów internetowych. A może to te współczesne kanały dotarcia do mas są #!$%@? warte? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka: Pokaż mi, gdzie napisałem, że mam na myśli współczesną muzykę. No, pokaż. #!$%@? warte są twoje wypociny, bo jesteś zabetonowanym dinozaurem, który utknął w latach 80-tych. Podejrzewam, że jedyna muzyka jaką znasz to tylko ta z trójkowego topu. Nawet mi cię nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka:
No o to mi chodzi, nie rozumiem narzekania "co roku to samo", skoro to właśnie powinny być same klasyki które miały wpływ na kształtowanie się muzyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet jak stare dziady wymrą to i tak Hendrix, Zeppeliny, Stonesi, Beatlesi będą w tym topie.
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: @kult_cwaniaka: No to nie można po prostu zrobić jednej listy i po temacie? A tak to bawią się w zamianę miejsc. Piosenka, która została nagrana 40 lat temu nagle z pozycji 17 leci na 20? Przez ten rok jakoś się zmieniła? Jakaś nowa aranżacja powstała? O #!$%@? chodzi? Co za bezsens xD
  • Odpowiedz
@03lve37912: Hurr Durr, tylko Flojdy i Zepeliny. No tak, jak ktoś całe życiem młotkiem w łeb jest #!$%@?, to i jak przestaną mu to robić, to zaczyna tego brakować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz