Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, powiedzcie mi jak to jest. Nie piłem w sylwestra więc miałem okazję prowadzić rano samochód. Przejechałem po #szczecin z Pomorzan na Gocław (ok. 10km) o godzinie 10, potem ta sama trasa tylko w drugą stronę o godzinie 12 i nie widziałem ani jednego radiowozu, który kontrolowałby trzeźwość kierowców ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@? no, tyle #!$%@? w telewizji o tym, że hurr kary dla pijanych kierowców durr zabieramy prawka, jak oni #!$%@? nawet nie chcą nikogo złapać xD dla jasności, nie jestem człowiekiem typu rudego dzwoniącego do prokuratury o byle gówno, ale pijanych kierowców to bym #!$%@?ł prądem. Dajcie znać jak wyglądało to u was. Mimo wszystko szczęśliwego nowego roku i bezpiecznej jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bezpieczenstwo #policja
  • 16
@dzieju41: rzeczywiście, ciężko dyskutować z Twoim argumentem ale chociażby po to, żeby tym wypadkom właśnie zapobiegać, bo jestem pewny, że będą potem trąbić we wszystkich serwisach lokalnych o tym jaka to patola w Szczecinie i że tu wypadek i tam wypadek - tak jak rok temu. O to właśnie mam taki trochę ból dupy ( ◔ ʖ̯ ◔ )
@Misiu89: ruchu kołowego? ( _) Poza tym wydaje mi się, że policjanci pracują w systemie zmianowym i wysłanie nawet 5-6 patroli nie byłoby dużym wysileniem służb, ale ja się na tym nie znam, policjantem nie jestem więc też nie będę szedł w zaparte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wroobelek: Policjanci pracowali też w nocy, kiedyś muszą spać. Dwa to teraz nie ma ruchu, właśnie jechałem prawie godzinę krajówką przez lubelskie wsie i praktycznie nie ma nic na drogach, które zawsze są mocno zapełnione. Ludzie nie są w stanie się wytoczyć z domów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hardporecorn: Nie no, ja się z Tobą zgadzam, policjant też człowiek i spać musi ale pewnie mają jakąś standardową drugą zmianę (ale tak jak wspominałem, mogę się mylić, może nie mają xD). W Szczecinie trochę ruchu jednak było, relatywnie nie dużo ale jednak było. Z resztą, nie mówię, żeby obwarowali całe miasto i w ogóle, ale wiesz, żeby ani jednego policjanta przez 20km miasta? ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Hardporecorn: Masz rację, ale nie powiedziałem, że ich nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisałem tylko, że na tej trasie gdzie jest zazwyczaj duży ruch i jest dość długa nie było ani jednego patrolu, który kwapiłby się sprawdzać trzeźwość kierowców, więc wnioskuję, że w innych częściach miasta też raczej nie było szału