Wpis z mikrobloga

a dla odmiany jakaś kiepska zupa

@dajeszmalina:
Najważniejsze to zrozumieć przesłanie :D Ale ok, skup się na zupie :)))) (pomine fakt, ze i tak lasi wysyłają 10x częsciej fotki jedzenia). Ile napiedoliłaś w tym roku swoich usteczek, 200 czy 300?
  • Odpowiedz
@27er: bez sensu, wzięta typowa karyna i porównana z ultra kolesiem co sobie rowerkiem jeździ. Są też tacy faceci co nic ciekawego nie wrzucają i kobiety, które mają pasje.
  • Odpowiedz
bez sensu, wzięta typowa karyna i porównana z ultra kolesiem co

@Bruske:
Co? Przecież pierwsze lepsze wyświetliłem, miały ledwo 2 lajki. Zobacz kolejny pasek, same twarze.
Kobiety w 80% pokazują chyba tylko swoja fizycznośc, a same najwiećej p------ą, że to sie najmniej liczy i by ich po tym nie oceniać.
Ja nie mówię o wszystkich kobietach i facetach. Tylko o najbardziej typowych widoczkach na Insta.
27er - > bez sensu, wzięta typowa karyna i porównana z ultra kolesiem co
@Bruske: 
...

źródło: comment_jEzHaltrJloG0lViyFjshckHHNp7Md2j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@yoshi314: Aha, bo zdjęcia twarzy można robić tylko w domu. Ok.
@27er: Ja akurat nie mam miliona zdjęć swojej twarzy. Rozumiem, że niektóre dziewczyny mają, bo np. interesują się makijażem i moim zdaniem to jest ciekawsze niż zdjęcia tego samego roweru w różnych pozach. Przesłanie twojego wpisu jest jedno: dziewczyny są be i sam to udowodniłeś swoim kąśliwym pytaniem skierowanym do mnie, sorry.
  • Odpowiedz
Przesłanie twojego wpisu jest jedno: dziewczyny są be

@dajeszmalina:
Logika typowa dla rózowej. Jeśli już, to typowa (lub najczęstsza) dziewczyna na insta jest jaka jest. Sama sugerujesz, że to jest be :D Ja nic takiego nie napisałem :))))) Wstydzisz się tego, że wiele z nich pokazuje usteczka? Ja mam w dupie to, że facecie pokazują swoje sportowe hobby (czyli też jakaś tam fizyczność).

Przesłanie twojego wpisu jest
  • Odpowiedz
@27er: Masz jakiś problem z tymi ustami? Twoja dziewczyna ma za wąskie?

Sama sugerujesz, że to jest be :D Ja nic takiego nie napisałem :)))))

Typowe dla faceta. Łapanie za słówka, szukanie wyjścia awaryjnego gdyby ktoś mi coś zarzucił. Śmieszne.

  • Odpowiedz
@dajeszmalina:
Ale to ty masz z tym problem i się widocznie wstydzisz! XDDDD

Masz jakiś problem z tymi ustami? Twoja dziewczyna ma za wąskie?

@dajeszmalina:
Ma tak idealnie, że nie musi 500x w roku ich pokazywać, by szukac atencji i potem p-------ć, że fizycznoś sie dla nie nie liczy, tylko wnętrze, zwłaszcza wwłasne :)))
  • Odpowiedz
mizoginiczny

@Jaraz:
Tak tak, od razu fobia, nienawiść, bez łatek sie nie obejdzie XDDDD
Dodaj faszystę jeszcze!!! :)))))))))
  • Odpowiedz
@dajeszmalina:
Jak nie widzisz powodu, to po c--j drążysz temat, zamiast być dumna z koleżanek? No widzisz, dopiero teraz zrozumiała dziecina :) Czy przylecieli faceci z płaczem, że przedstawiam typowego faceta, jako kolesia, który pokazuje swoją fizyczność poprzez sport? Nie, za to zawsze zlecą się feminazistki, niezadowolone ze wszystkiego bo wszystko je obraża :D
  • Odpowiedz
@Jaraz:
Widocznie oceniasz po sobie, bo dla mnie "typowa na insta" nie oznacza wszystkich kobiet, ba, nawet nie mówi to o wszystkich laskach na insta. Za to nie będe sie bawił w poprawnośc polityczną i jak widze, że wypluwa mi 70% profili kobiecych z usteczkami, to po prostu to zauważam. To, ze ty i inne laski się tego wstydzicie, to już wasz problem.
Ja zauważyłem róznicę, bo róznice sa między
  • Odpowiedz