Wpis z mikrobloga

Ktos ma w miare droga druzyne i wciaz gra Martialem? Wielokrotnie probowalem go zastapic i myslalem nad Sif sobem lub sif perisicem, ale Martial non stop #!$%@? bramki w kluczowych momentach..
#fut
  • 23
@HighKick: Moj problem siega troche dalej bo niemal porzucilem BPL, a Martial wciaz w moim skladzie..
@arko123: Na CR7 mnie nie stac i predzej przestane grac niz bedzie stac z moim zerowym wkladem w fifa pointsy i bieda szczesciem co do paczek.
@Rudolfinho: Tak szczerze o co chodzi z tymi workratami?
W srodkowym miejscu byl KDB ktorego sprzedalem bo mam wrazenie, ze bedzie mocno tracil na wartosci niedlugo.
Pobierz prodigi - @HighKick: Moj problem siega troche dalej bo niemal porzucilem BPL, a Marti...
źródło: comment_tBA68FiTQQYw0Q8cIJh9kHTAI4szmzsR.jpg
@Kitaz: Doszly mnie sluchy, dlatego sprzedaje to bez czego moge sie obejsc, Vidal i Nainggolan , ciezko powiedziec ale raczej ponizej 100k nie zejda, Boateng Alaba tez chyba jakos strasznie nie straca.

Choc szczerze mowiac zastanawiam sie czy nie wyciagnac coinsow z jednego z Vidal Nainggolan i zamienic na odpowiednik IF, no ale wtedy w pelni klub wydoje.
@prodigi: na moje wszystko poleci na łeb. Kwestia tylko kiedy, przyczynę już znamy - TOTY. Zastanawiam się, czy nie pizgną tego zaraz po nowym roku. Dlatego chyba sprzedam cały skład. I tak nie będę grał przez ten tydzień
@arko123: Hazard obawiam sie, ze moze miec podobny feeling jak Alexis, ktorym nie potrafie grac. Takie naturalne zastepstwa dla Martiala to wlasnie myslalem SIf Son lub Sif Perisic, ale czy warto tyle coinsow pchac w pozycje, ktora sie sprawdza?
@arko123: Ze slabszych fizycznie od Dybaly mocno sie odbilem, za to Mertensa kocham i przed kupnem Crespo mocno sie zastanawialem nad wymiana Mertensa na jego IF/Sif.
@TheRahr: Prawdopodobnie moj nastepny cel, choc wciaz sie nie zastanawiam czy nie opchnac Crespo i nie pojsc w Mertensa, ale Crespo strzela bramki dla zabawy, a NIF Mertens tez daje rade.
@Veyn: Ciezko powiedziec, mysle, ze to dotknie glownie zlote karty, ale w tym miesiacu mielismy juz kilka sporych kryzysow wiec nie spodziwalbym sie jakiegos ogromnego spadku, tzn bylbym mocno zdziwiony jak Vidal i Nainggolan byliby po 70k tylko dlatego