Wpis z mikrobloga

Strasznie się ociągałem z wrzuceniem posta, bo chciałem to ładnie podsumować, ale w końcu jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam level wbiłem ponad miesiąc temu - dokładnie 26.11. W komentarzach standardowo znajdą się zrzuty z aplikacji, ale poniżej garść statystyk, których nie da się stamtąd wyczytać:

- 296 pokemonów 100 % IV,
- 278 złapanych Snorlaxów - jednego z moich ulubionych pokemonów,
- Odkąd gram - 20 kg wagi,
- wciąż nie mam Mewtwo,
- jedno z lepszych jakościowo kont w Krakowie pomimo mizernej ilości expa,
- masa nowych, świetnych znajomości, które udało mi się zawiązać na przestrzeni ostatnich 18 miesięcy dzięki grze,
- poznanie miasta od zupełnie innej strony, zwrócenie uwagi na nieznane mi wcześniej zabytki, pomniki kultury, murale, kapliczki, place, ogólnie - ciekawe miejsca,
- znajomość większości ulic i miejsc w mieście,


#pokemongo
Nusretin - Strasznie się ociągałem z wrzuceniem posta, bo chciałem to ładnie podsumow...

źródło: comment_6nYANTr0EnPmWHCpcfNTRIGyif6hFpmk.jpg

Pobierz
  • 53
@Nusretin łatwo się łapie setki z mapą w dużym mieście? Dzisiaj śledziłem pół dnia mapy we Wrocławiu i to jest masakra jak łatwo jest zrobić sobie super ekipę w jeden dzień dzięki temu :)
@kkkempa: To zależy. Ja grając własnym samochodem na zmianę z kolegą przez ostatni rok wyjeździłem jakieś 10 k km na same poki.
Druga sprawa to rozegranie tego logistycznie. Jeśli nie znasz miasta to dupa, bo w niektórych przypadkach z góy wiadomo, że tam nie jedziesz (zamknięte osiedla, tereny firm, zabytki, drogi wewnętrzne, lasy, autostrada, itp).
Korki - nie ma żadnego sensu grać w godzinach popołudniowych, bo się tylko irytujesz, że stoisz
@yamciayamcia: @robin_caraway: https://payments.google.com/payments

1. Usuwasz wszystkie profile płatności i tworzysz nowy.
2. Jako kraj wybierasz Meksyk.
3. Wpisujesz jakikolwiek adres przechodzący walidację formularza (ja wpisałem pierwszą lepszą ulicę w Guadalajarze).
4. Podpinasz swoją kartę płatniczą.
5. W PG przy płatności powinna pojawić się waluta MXN (przy obecnym kursie wczoraj płaciłem 1,61 PLN za 100 coinsów)

Ogólnie to jeszcze taniej wychodzą dongi wietnamskie, ale w moim banku mam podwójne przewalutowanie stąd