Wpis z mikrobloga

Strasznie się ociągałem z wrzuceniem posta, bo chciałem to ładnie podsumować, ale w końcu jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam level wbiłem ponad miesiąc temu - dokładnie 26.11. W komentarzach standardowo znajdą się zrzuty z aplikacji, ale poniżej garść statystyk, których nie da się stamtąd wyczytać:

- 296 pokemonów 100 % IV,
- 278 złapanych Snorlaxów - jednego z moich ulubionych pokemonów,
- Odkąd gram - 20 kg wagi,
- wciąż nie mam Mewtwo,
- jedno z lepszych jakościowo kont w Krakowie pomimo mizernej ilości expa,
- masa nowych, świetnych znajomości, które udało mi się zawiązać na przestrzeni ostatnich 18 miesięcy dzięki grze,
- poznanie miasta od zupełnie innej strony, zwrócenie uwagi na nieznane mi wcześniej zabytki, pomniki kultury, murale, kapliczki, place, ogólnie - ciekawe miejsca,
- znajomość większości ulic i miejsc w mieście,


#pokemongo
Pobierz Nusretin - Strasznie się ociągałem z wrzuceniem posta, bo chciałem to ładnie podsumow...
źródło: comment_6nYANTr0EnPmWHCpcfNTRIGyif6hFpmk.jpg
  • 53
@Nusretin: U mnie dalej cos nie tak, dodalem nowy profil platnosci- guadalajara w Meksyku, pozniej probowalem podpiac karte ale wyskoczyl blad( wszystkie dane - nr karty data i cvc na pewno wpisane dobrze). Mam karte visa pkobp, dodam ze gdy podpinalem ta karte pod adres polski bylo wszystko ok. A i transakcji internetowych nie mam zablokowanych.
@TomaszGliwice Panie Tomaszu w celu sprawdzenia powodów odrzucenia operacji kartą zapraszam Pana do kontaktu z naszą Kartolinią, pod numerami telefonów: 800 302 302 (brak opłat dla numerów krajowych na terenie Polski) oraz 81 535 60 60 (opłata zgodna z taryfą operatora).