Wpis z mikrobloga

@Kvazar ale trzeba przyznać, że jest to #!$%@?, allegro nie powinno sie zgadzac na to dla sztucznego podtrzymania aukcji - powinienem byc jakiś % limit podniesienia ceny, tak żeby skasować to januszowanie
  • Odpowiedz
@dasistfubar nikt nie zmusza do sprzedaży na allegro, a januszowanie to wystawiane towaru którego się nie ma i nawet nie ma się zamiaru sprowadzić, a to robi tylko burdel w wyszukiwarce - ja np bardzo często korzystam z sortowania po popularności i muszę oglądać takie smieciowe oferty
  • Odpowiedz
@debenek a ja sortuje po cenie, i co z tego? I według Twojej definicji oni nie januszują - oni sobie zdają sprawę, że nie maja chwilowo towaru i dlatego podnoszą cenę. Ty zaś napisałeś jakby nie wiedzieli że go nie ma i dlatego podnosili - jest różnica, nie?
  • Odpowiedz
@dasistfubar: nie mam towaru - likwiduję aukcję, może jestem przyzwyczajony do trochę wyższych standardów, a robienie takiego śmietnika nikomu nie służy poza sprzedawcą i podejrzewam, że allegro też się tym zainteresuje wcześniej czy później jak zaczną się prośby o zwroty prowizji bo jednak ktoś kliknął i kupił nieistniejący towar w chorej cenie
  • Odpowiedz
  • 0
@dasistfubar tak bo przecież maja utrzymywać platformę za frajer dla wszystkich nie? a na opłaty z donejtów brać... Pro bono wszystko bo fubar nie chce płacić i mówi że januszujemy!
  • Odpowiedz