Wpis z mikrobloga

@teh_m: a w tej grze można coś budować po środku takich skrzyżowań? np. gdybyś jebnął np. palmę :D Nie podsowaj pomyslow debilom z parlamentu ue.

Chyba ze chcesz w podatkach rakie cos finansowac.
@ParuwkaInternetuw: Myślałem, że będzie trudniej, ale właściwie... to proste jak konstrukcja cepa i tylko odrobinę pomógł mi Move it!, głównie przez to, że nie chciało mi się burzyć kawałków ramp, żeby przesunąć filary. Nawet road anarchy nie używałem, a myślałem że będzie musowo włączone.

Najlepsze, że nawet nie równałem terenu.

@Tomek1902: Moje.

@radekrad: Mógłbym dorobić, ale nie widzę sensu.
@rosomak94: Nie, nie mam. Zrobiłem to czysto z chęci sprawdzenia, czy dam radę. Ale z drugiej strony... zbudowałem wcześniej pinavię na 2 autostrady i to jest genialne rozwiązanie- ronda klękają, a ta franca najwyżej odrobinę się przytka, a i tak będzie stał tylko jeden kierunek, pozwalając jechać w pozostałych do woli. Jak ci rondo stanie, to kaplica w każdą stronę.

a w tej grze można coś budować po środku takich skrzyżowań?
: a w tej grze można coś budować po środku takich skrzyżowań? np. gdybyś jebnął np. palmę :D


@Galvay: W tej grze nawet sam budujesz takie skrzyżowania i możesz zrobić z nim co chcesz. Posadzić palmę, zbudować po środku biurowiec, wkopać dziurę, albo zrobić brakującą drogę do zawracania o której zapomniał OP ( ͠° °) A najlepsze w tej grze jest to, że jak bardzo udziwnionego
@LostHighway: Dobre pytanie... Na tej mapie bawię się z modami na nieskończone zasoby, więc nie mam rozeznania. Jak sobie pomyślę, ile razy przerabiałem, to będzie z pół miliona za same drogi. Gdyby dodać roboty ziemne (których tutaj nie robiłem, a które by na 100% były potrzebne, gdyby to było brane jako asset z sieci), to z racji rozmiaru byłyby ze dwa-trzy miliony. Popatrz na stację kolejową z prawej, to zobaczysz ile
@snoopdogg_tg: Z początku nie mogłem się przekonać bo siatka budowania, słupy od prądu, woda prowadzona rurami, takie troche cofanie się wstecz w porównaniu do SimCity ale naprawdę warto, w końcu rozgrywka nie kończy się po 2 godzinach