Wpis z mikrobloga

@Ameliore ale wiesz że jedno i drugie może odrosnąć? wyobrażasz sobie taką karykaturę wielkiej bestii , głową niemowlaka? ja to bym wziął i spalił w cholerę
@Ameliore widzisz, potrzebowałaś już pomocy w fazie decydowania.. w faza planowania zapewne również sama sobie nie poradzisz a ty już wyskakujesz z faza działania (ʘʘ)
@Ameliore ale to ty sobie chcesz tylko roboty dodatkowej dodać. najlepiej nic nie obcinać tylko benzyna + ropa. i heloł, czy ja powiedziałem że ci pomogę? a proszę to już pies? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ameliore a to pomogę ( ͡º ͜ʖ͡º)
mówisz? ale wiesz ze bez bólu się tego nie pozbędziesz? to bardzo ważne żeby bolało, nie pzowolisz wtedy na powrót bo zapamiętasz ból... chyba że jesteś masochistką (ʘʘ)
@Ameliore ale to kurcze, najpierw olewasz planowanie a teraz mówisz że wszystko musi być zgodnie z na predce złożonym planem ( )
to chyba tak nie działa panienko ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ameliore głupi plan (,)
przemyśl to: gdzie? w jaki sposób ściąć? co z korzeniami? co z konsekwencjami? czy podczas spalania nie wystąpią jakieś toksyczne związki? to wszystko trzeba uwzględnić w etapie planowania ( ͡º ͜ʖ͡º)
no chyba że idziemy na żywioł, wtedy idę po nóż i wódkę (będziemy pić i palić ( ))