Wpis z mikrobloga

staralem sie posluchac wiekszosci Waszych wskazowek, nie bylo moze kamery jak Nikki czy Italiano bo o takie ciezko ale chyba nie bylo dzis tak zle jak wczoraj i przedwczoraj?
#misteriusowystream
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Misterius: Uwaga krytyka mode. Nie tylko on popłynął, bo jednak jeden jak i drugi gdy zadzwoniła dziewczyna zachowywaliście się jak 15 letnie mirki które usłyszały damski głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W myśli drunk streama mówiłem o tkaiej odskoczni jak opisywałeś niżej, odejście od kontentu raz na x czasu np. z okazji 50 tys subów i po prostu gadka przy wódce, jakieś telefony od ludzi itd.
  • Odpowiedz
@Eluku: ja go wtedy podpuszczałem, żeby do niej podbijał, ale nie sądziłem że on naprawdę poda swój numer i facebooka przy 3k osób żeby się odezwała ( ͡° ͜ʖ ͡°)


na 50k w sumie mógłbym coś takiego zrobić, chciałem zrobić jeszcze #rozdajo mikrofonu, bo sobie zamówiłem trochę lepszy, ale ten obecny nie jest jakiś najgorszy, stan nówka
  • Odpowiedz
@Misterius: co do #rozdajo jest to tylko i wyłącznie Twoja decyzja, chcesz to komuś oddasz, nie to sobie zatrzymasz na nowy mikrofon sobie zapracowałem swoim kontentem i dzięki temu się rozwijasz
  • Odpowiedz
@Eluku: starego nie potrzebuję, chętnie go komuś oddam przy okazji. z resztą on był z donejtów, skoro ludzie go ufundowali na początku, to najlepiej byłoby go rozlosować. mikrofon + jakieś mniejsze rozdajo poboczne z np. 4 grami
  • Odpowiedz