Wpis z mikrobloga

@pinkquartz: dalej warto Maxineczkę, Hanka moim zdaniem odpłynęła trochę po tym jak wydała własne cienie, pędzle itd. - mnie jej makijaże nie zachwycają, trochę mi się wydaje, że robi je "na odwal się". Teraz wyskoczyła nowa dziewczyna, całkiem fajna, trochę ma dziwny styl, ale makijaże ładnie robi Adrianna Grotkowska. A tak poza tym to Hanka ma dosyć rzadki typ urody w PL, więc moim zdaniem to co jej pasuje niewielu
  • Odpowiedz
  • 0
@maginalia szukam pod kątem inspiracji, bo nie umiem into makijaż oka, dlatego na celowniku mam głównie brunetki z ciemna oprawą oczu.
Odnoszę wrażenie że przy jasnej tęczówce wszystko wygląda pięknie, róże, jasne brązy... U mnie to ginie niestety
  • Odpowiedz
  • 14
@Falcon kto powiedział że makijaż to moja pasja? Mam teraz mnóstwo wolnego czasu, wydałam trochę kasy na kosmetyki i chce nauczyć się ich używać. Gwarantuje Ci ze na moje prawdziwe pasje czasu mi starcza ;) A niebieski wcale nie narzeka jak jestem ładnie pomalowana, wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
@Falcon: xDDDDD
NO MUSIAŁ SIĘ ZNALEŹĆ SAMIEC FRITINKER SZKALUJĄCY MAKIJAŻ A TACY NIE POZNAJĄ NAWET MAKEUP NO-MAKEUP XDDD

Dlaczego tracisz swój czas na wypok.pl? Czemu wkładasz syf do swojego mózgu? Miłego oddychania duszo! Dlaczego tracisz czas odpisując bezsensownie na post jak w tym czasie mógłbyś robić artykuły do IEEE? Podlicz ile czasu zajmuje znalezienie takich wpisów na mikroblogu, pisanie racji mojszej i najmojszej, kupowanie Mikrobloga Premium+ etc. Plus codzienne „ciekawe
  • Odpowiedz
@pinkquartz: Maxineczka jest bardzo spoko. Nie kaleczy polskiej mowy i ma dobry warsztat.
Adrianna Grotkowska sensownie mówi i widać w niej pasję oraz zapał.
Jest jeszcze Czarszka, ale ona nie jest typową mejkapistką. Promuje kosmetyki naturalnej, jednak bez zbędnego nadęcia.
I jeśli nie znasz to gorąco polecam Ci Lisę Eldridge - angielska makeup artist i dyrektor kreatywny Lancome
  • Odpowiedz
@pinkquartz: Ja z inspiracji makijażowych to lubię Klaudie Łepkowską bo jej makijaże są takie dosyć hmm "młode". Mam wrażenie, że część tych dziewczyn po 30 robi te makijaże już na takie starsze osoby a Klaudia własnie dla młodszych trochę.
  • Odpowiedz