Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
Mirki szukam jakichś sposobów na wyleczenie "łokcia golfisty", lub inaczej łokcia onnanisty.

Od dwóch lat mam z tym problem.
Przeszedłem już blokady, rehabilitacje, masaże.. Szesciu lekarzy, kilkanaście wizyt.
Operacja to będzie ostateczność.

Może ktoś sobie z tym dziadostwem poradził.
  • 17
  • 0
@polejpolej puki co zwykłych. Mówisz żeby spróbować ze sportowym?
Jeden nawet stwierdził że kości mam źle spasowane w stawie i dlatego mnie boli..

Ręce opadają. Wydałem już kupę pieniędzy a efekt zerowy
@NostraKoza: zdecydowanie poszukaj jakiejś kliniki sportowej, a do tego specjalisty od łokci. Przerabiałem temat przy kolanie, w skrócie różnica jest taka, że normalne leczenie sprowadza się do tego, że gdy nie boli to problem rozwiązany, natomiast przy sportowym faktycznie eliminuje się przyczynę bólu, aby wrócić do 100% sprawności. Prawdopodobnie lekarz postawi Ci jednoznaczną diagnozę i skieruje dalej na rehabilitację, o ile zabiegi są wszędzie mniej więcej takie same, to fizjoterapia i
  • 0
@bro_ np przy mocnym uścisku dłoni, przy uginaniu ręki nachwytem bardziej niż podchwytem, przy obracaniu nadgarstkiem na wyprostowanej ręce i ogólnie przy napinaniu bicepsa. Ból różni się intensywnością w każdym z tych ruchów.
Musiałem odstawić ciężary na bok. Ale nie spodziewałem się takiego braku skuteczności leczenia. Bebzun rośnie a ja tęsknię za siłownią.

@polejpolej spróbuję.. Może nie usłyszę "no to kolejna blokadka" albo "rób se pan okłady"
@NostraKoza: Kurde nawet nie gadaj, 2 lata z tym walczysz i nic? Ja od jakiegoś czasu również zauważyłem, że mój łokieć szwankuje. Normalnie nie boli ale w pozycji leżącej, gdzie w ręce mam myszkę, lub przy wyciskaniu daje nieźle w kość. Różowy pasek z fizjo powiedziała, że dziwna sprawa bo przy badaniu nie było odpowiedzi na palce gdy naciskała punkt który boli. Też tak masz?
  • 0
@NostraKoza: widziałeś to?, może znajdziesz coś wartego uwagi dla siebie.

Dzięki. Spróbuję, nie zaszkodzi.

@tomaszek85 ciężko powiedzieć. Pierwsze badania z tego co mówili ortopedzi wskazywały na łokieć tenisisty. Faktycznie ból był umiejscowiony z drugiej strony. Z czasem przeniósł się do wewnątrz. Być może najpierw miałem jedno schorzenie, później drugie..
Jeden z lekarzy po obejrzeniu rtg stwierdzil zmiany zwyrodnieniowe. Drugi nic takiego nie widział, trzeci chce mnie operować, czwarty odradza operację twierdząc
  • 0
@ostatni-wolny-login dopiero po zwątpieniu w lekarzy zacząłem szukać innych źródeł wiedzy.. Przyczyną zapewne są ciężary. A tak jak mówiłem od blisko dwóch lat nie dźwigam.
Po przeanalizowaniu stu filmów na YT wnioski są takie : rozbić popsutą tkankę na ścięgnie, wzmocnić i będzie ok.