Wpis z mikrobloga

Siema, podrzuciłby ktoś (o ile taki istnieje) setup pc tak do 1500-2500zł zdolny do uciągniecia nowszych gierek? Zależy mi też na 'nie ścinaniu się' gier podczas ładowania itp. Grałem jakiś czas na konsoli, potem pc, no ale odkąd zacząłem mieć z nim problemy to tylko konsola czasami i tak już od paru lat. Patrzę jednak ostatnio na gry typu #pubg a zawsze fajnie grało się ze znajomymi w #dayz no i sentyment wrócił. Możecie też w miarę możliwości podrzucić jakiś fajny monitor tak do 650-800zł. Dzięki!
#pc #pcmasterrace #komputery #informatyka
  • 16
@J__D Szczerze mówiąc nawet nie sprawdziłem wymagań tej gry, myślałem że to coś pokroju DayZ, poza tym mówisz o ogólnych lagach w czasie gry czy o lagach na wyższych ustawieniach?

@Shqip jeśli miałbyś chwilę to poleć coś najlepszego wg Ciebie, dzięki!
@J__D dzięki, wygląda ciekawie, jutro na spokojnie poczytam o tych częściach ale właśnie o taki prosty set mi chyba chodziło :)

@McMufinek również dzięki, w takim razie jutro na spokojnie się do Ciebie odezwę w ciągu dnia bo w sumie mało rozumiem z tego co napisałeś xD
@J__D przecież z tego co wiem to ta iiyama to tn, 600zl za taki monitor to spora przesada
No i dyski bym prawdopodobnie zmienił
zamiast segate brałbym toshibe p300, a zamiast adaty nie wiem co (sam mam tą adatę)