Wpis z mikrobloga

#film #netflix #bright

Kompletnie nie rozumiem słabych ocen tego filmu. Jasne ze nie jest to najlepszy film na świecie ale jest o niebo lepszy niż blockbustery typu Transformers, i myślę że tu jest pies pogrzebany. Netflix tworzy filmy o tej skali i niezbyt podoba się to producentom, którzy boją się o swoją przyszłość. Nie ma ludzi w kinach - nie ma pieniędzy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przez cały film miałem odczucie że oglądam film oparty na świecie #shadowrun i to było genialne :D Orkowie, ludzie, elfy, krasnoludzi i inne istoty w jednym świecie? Dlaczego nie, a to jest jeden z głównych zarzutów ludzi, którzy oglądali ten film, bo nie było podane na tacy skąd oni sie wzięli w tym świecie. Są i deal with it - filmów Fantasy się nie kwestionuje bo i po co? Mało w ludziach wyobraźni ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Świetna charakteryzacja, efekty i ciągła akcja to jest wszystko czego potrzebuje popcorniak. I to w tym filmie było, nie oczekiwałem głębokiej fabuły i dostałem kawał dobrej rozwałki w świeżym uniwersum.

Moja ocena to 7-8/10. Film do którego na pewno bede wracał bo nareszcie dostaliśmy coś nowego a nie odgrzewane kotlety.
klik34 - #film #netflix #bright 

Kompletnie nie rozumiem słabych ocen tego filmu. Ja...

źródło: comment_mMrqOcdRancEutQbcer8U3FQlCDWTdQR.jpg

Pobierz
  • 7
@kubaczka: @klik34: Skoro jest tylko jedne sposób na sprawdzenie czy ktoś jest świetlisty. To skąd ten człowiek z mieczem którego aresztowali na początku filmy wiedział, że Will Smith jest wybrańcem z przepowiedni. Skąd tarcza jasności o tym wiedziała.

Poza tym lamerskie nazwy :-D