Wpis z mikrobloga

Myślę, że to, że Kane zdetronizował Messiego i Ronaldo w wyścigu o najlepszego strzelca 2018 to takie symboliczne zakończenie ich dominacji na świecie. W przyszłym roku Real z Ronaldo i Portugalia prawdopodobnie nie wygrają niczego patrząc na ich formę, a Messi z Argentyną też będzie miał problemy z pokonaniem Francji, Brazylii czy Niemiec. Co prawda w LM Barca ma ogromne szanse, ale jak dobrze wiemy w latach MŚ to najbardziej patrzy się na właśnie te rozgrywki.
Jeszcze nigdy w przeciągu całej dekady ktoś inny niż Messi lub Ronaldo będzie miał tak wielkie szansę na wygranie plebiscytu. Prawdopodobnie dowiemy się już w lecie. LM i MŚ te 2 rzeczy się będą liczyć. Jeśli ktoś kto ma znaczącą rolę na boisku w swojej drużynie wygra oba te trofea to zdetronizuje LM10 i CR7
#pilkanozna #mecz
  • 32
@meretz: właśnie dlatego ja wątpię, żeby w ogóle udało im się dojść do jakiegoś ćwierćfinału. W eliminacjach grali fatalnie, tylko Messi ciągnął tą drużynę. Jeśli przeciwnikowi uda się wyeliminować go z gry wtedy wygrają mecz.
@HighKick: kiedy tak słyszałeś? przecież w ostatnich latach Real dominował. Kiedy ostatnio real miał 14 puktów straty do lidera? Więc chyba można założyć, że Real ligi nie wygra, a w LM od razy trafili chyba na najtrudniejszego rywala.
@Ja_nusz: kto? W erze Messiego i Ronaldo, żeby wygrać ZP trzeba wygrać JEDNOCZEŚNIE LM i MŚ. Wicemistrzostwo nie wystarcza
@Dead_Inside: nie przepadam za realem, ale nie skreślałbym ich z LM, jak wiemy do lutego/marca jeszcze sporo czasu i mogą złapać zwyżke formy podczas, gdy PSG może mieć np problemy kadrowe, to jeszcze ponad 2 miesiące, w piłce to naprawdę sporo czasu
@HighKick: ale co ty porównujesz? porównujesz 8 pkt starty do 14 i sezony gdzie Ronaldo strzelał na zawołanie, a teraz jest najgorszym strzelcem w całej Europie pod względem strzały/gole w lidze, a Benzema jest beznadziejny, Marcelo i Kross to cienie samego z siebie. Do tego chodzą pogłoski, że Isco chce uciec, a Ronaldo jest #!$%@? na Pereza. Poprostu widać, że Real się sypie. Jeśli uratują ten sezon i wygrają LM to