Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, czy ktoś z grających w #battlefield1 napotkał lub słyszał o problemie dotyczącym braku połączenia z EA? Nie, że wyrzuca z serwera, tylko ani razu gra nie połączyła się z EA. Jakiś czasu temu próbowałem wielu rzeczy, reinstal sterowników do karty, wyłączanie firewalla, antywirusa, nawet zmieniałem w ustawieniach routera jakieś protokoły ipv4 na 6 czy tam na odwrót. Uruchomiłem grę ponownie licząc po jakichś 3 miesiącach licząc, że może się coś się zmieni - pobrało gigantyczną aktualizację i nie łączy się. Można grać kampanię, ale z siecią połączenia nie ma. Czytałem wątki na EA, zmieniałem nawet w ustawieniach coś z directamiX, ne otwierałem tylko portów i nie robiłem innych bardziej skomlikowanych rzeczy, ale połączenia z siecą nie ma zarówno pod liveboxe z orangem, rotuerem z t-mobilem i netem z playa.

Czy ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać? Tak się nastawiłem na grę w sieci na święta, że może w końcu pójdzie atu dupa :(

PS mam battlefield rewolucję - i dodatkowe pytanie, jak uruchomić te wszystkie DLC, w imię cara itd. Chociaż na singlu pogram trochę.

#battlefield #ea #gry #pc
  • 3