Wpis z mikrobloga

Jestem nowy ale od jakiegos czasu juz obserwuje #bitcoin i widze ze jak byla zwyżka to teraz leci w dol... czekac jeszcze czy inwestowac teraz czy po nowym roku jest szansa ze jeszcze spadnie?
Jak mowilem jestem nowy... bierny obserwator. Gdzie portfel zalozyc? Czy ba male sumy sie oplaca w tym momencie? Czy odrazu jechac z grubej rury i za tydzien oglosic upadlosc?
#januszbiznesu #amator #swierzaki #szybkiebogactwo
  • 13
@Scart Teraz moim zdaniem najlepszy czas na inwestycje. Sam żałuję że wszedłem kilka tygodni wcześniej. Patrząc na poprzednie lata btc potrafił spać na przełomie każdego roku w grudniu styczniu nawet o połowę a potem wracał do normy, także mój odpowiedź:
JAK NAJBARDZIEJ
@Varien Gdzie moglbym portfel zalozyc? Taki dla leszcza jakim jestem... kupuje sprzedaje i nara :D teraz inwestowac myslisz? Na święta słyszałem że leci w dół. Po nowym roku jest szansa z tego co slyszalem ze jeszcze spadnie.
Przepraszam ze sie dopytuje tak... ale w necie nic konkretnego nie znalazlem a tu sa ludzie z doswiadczeniem...
Tak wiem, w #!$%@? mozecie mnie zrobic.. ale mowiac szczerze mowiac. Nie chce inwestwowac wielkiej kasy w
@Scart No nie no serio, ja Ci poważnie mówię że żałuję że kupiłem kilka tygodni wcześniej a nie poczekałem bo byłabym dużo dużo na plusie. Może nie kupuj btc, tylko coś co jest w dołku. Ripple na przykład