Wpis z mikrobloga

@Rexikon: Względem ETH które trzeba by kupić do zakupu to cene masz taką jak na początku grudnia.
Ja niestety dokupowałem w szale i średnią mam 3$ - właśnie balansuje na krawędzi strat :]
  • Odpowiedz
#!$%@?ące jest to, że IOTA jest zależna od kursu waluty, która jest oparta na innej technologii. Jakby giełdy wprowadzili USDT to wszyscy by uciekali w IOTA.
  • Odpowiedz
@rzaka: Ja też tej zależności do końca nie rozumiem. ETH mimo że można kupować w większości za USD też podąża perfekcyjnie za BTC. Nie do końca rozumiem czemu sie tak dzieje.
  • Odpowiedz
a to chodzi Ci o arbitraz. Polecam LTC.Czas operacji 15 min i laczna strata w arbitrazu to 8%. Nic na to aktualnie nie poradzimy bo cena na bb jest zawyzona. pociesza fakt, ze w druga strone tez bedzie w okolicach 10% ale na plus.
  • Odpowiedz
@rzaka: iota jest zalezna od dolara tylko w 60% zobacz tez ze jak iota rosnie wzgledem btc to ludzie skupuja za nia btc dlatego tez cena ioty leci, to wszystko jest zalezne od siebie i bedzie zalezne zawsze, btc w tym momencie zajmuje zbyt duzo marketcapu by sie tak nie dzialo. Ja dzisiaj czekam na 2,5 i wchodze w iote spowrotem.
  • Odpowiedz