Wpis z mikrobloga

@kodyak

xD

Zaczyna sie #!$%@?, jakby mankowski wygrał to by pól wykopu #!$%@? ze na ogorka trafił, no ale ze przegrał to teraz ze mankowski ogórek został #!$%@? przez hehe jakiegoś soldicia.

Tydzień przed walka zmienił mu sie przeciwnik, przygotowywał sie pod innego, natomiast soldic mógł jedynie trafić na mankowskiego. Walka dobra, mankowski słabszy był, ale na #!$%@? to #!$%@? o tym ze w końcu hehe trafili na kogoś kto sie umie
@husaryn: tak tak. Pokazal to pieknie ze koles ktory mial 10 dni #!$%@? go tak ze ten nie mial sily walnac w mate( ͡° ͜ʖ ͡°). I rzucili recznikiem bo sam nie mogl dojsc do stolka. Tak tak zupelnie sie ten chorwat nie zna( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie.mogl sie przygotowac bo mial tylko 10 dni. Czy to tez nie dotyczy chorwata, specjalisto( ͡
@kodyak

A gdzie ja napisałem ze ten Chorwat sie nie zna? Najbardziej śmieszne jest to, ze wy ludzie myślicie, ze ten Chorwat to ogórek jakis był pierwszy lepszy bez przygotowania wyszedł i #!$%@? mankowskiemu. Poczytajcie sobie proszę o soldiciu, przejrzyjcie jego profil i zobaczcie kto go trenuje
@husaryn: no i co. Przyjezdzaja na ksw jacys obcy. I jak koles nie ma problemow z nadwaga, nie jest emerytem, nie ma kontuzji lub nie zaczyna dopiero kariery to nasi dostaja w dupe. Tak widze ksw. Pudzian jak pojechal na ufc z bylym mistrzem to sam rzucil recznikiem bo koles go osmieszal.
Mam wrazenie z ci z teamu pitbull robia na tym cyrku dodatkowe machloje na bukmacherce. Bo 80 proc zawodnikow
@kodyak

Ale pudziana nie zaliczajmy do zawodników proszę, tak samo jak popka czy oswiecinskiego, bo to są maskotki ksw które maja robić za widowisko i przyciągać tłumy ludzi. Prawdziwe walki to te bez ich udziału. Świetna walka np kelbera z kornikiem, wcześniej jeszcze szymanski z wrzoskiem. No i na końcu mankowski z solidiciem, gdzie soldic to naprawdę bardzo mocny zawodas jest a nie pierwszy lepszy emeryt. No i dostał wjebe bo był
@husaryn: no pudzian sam sie przydzielil do zawodnikow ta walka i szybko zostal uswiadomiony. Ciezko jest stwierdzic umiejetnosc zawodnikow bo robia tylko we wlasnym sosie a jak pojawia sie mlody jurny z poza to dostaja wpierdziel. Poza tym tak jak napisalem. Ciezko stwierdzic co jest ustawione a co nie. Tak jak walki gdzie jedynym promotorem byl don king
@kodyak

No zgodze sie z tym ze tylko spośród Polaków wybierają mistrza Ksw, bo tylko takie walki im ustawiają. Taka polityka Ksw. Według mnie powinno być więcej walk międzynarodowych z młodymi zawodnikami jak właśnie soldic.