Wpis z mikrobloga

@Stalkerka no ja nie lubię upubliczniać nic w sensie moje życie moja sprawa i w dupie mam jakieś Instagramu etc gdzie się każdy chwali i próbuje zaginąć rzeczywistość.
Twitter przynajmniej wg mnie wydaje się najbardziej REALNY ?
Najłatwiej śledzić ludzi po prostu których chce słuchać bo mamy podobne opinię etc.
Instagram dla mnie jest bez wyrazu, tak jak snap I fejs zalany syfem ;p
No ale no, jak kto woli przecież <3
@Stalkerka często robią po prostu kontynuację w sensie na końcu piszą 1/2, 2/2 etc, poza tym teraz zrobili ze limit chyba 280 ale mało kto z tego korzysta (przynajmniej z osób które ja śledzę).
Twitter wg mnie najlepszy social


@mjeziersky: używam głównie w trybie read only ale się zgadzam. Mało rozpraszaczy, krótkie treści (1/?, Tak wiem)

Niemniej ludzie tam to te same debile co gdzie indziej, szczególnie ci postępowi, którzy nie potrafią rozmawiać na inny temat


@Stalkerka: Właśnie sporo można, dla mnie to fajny trening bo lubię się rozpisywać bez sensu. W 140 znakach można przekazać co się chcę a czasem to ograniczenie powoduje. że rezygnuje się z emocjonalnych wstawek bo nie ma miejsca i dzięki temu trochę spokojniejsze bywają dyskusje.
@dzek no zawsze będą idioci, ale tutaj przynajmniej masz możliwość oglądania tych co chcesz a na innych socialach masz że ten że ten polubił tego bo tamten znał ta etc :c
@lyman11 w sumie bez beki, ale Twitter wg mnie najlepszy social a nie syf co insta i face etc, a co chwilę że się ma kończyć


@mjeziersky: xD no tak, bo jeden musi byc samochod prawolny, pub, portal, wszysrko tylko dla jednego ciebie,bo jak sie nie podoba to syf?
na innych socialach masz że ten że ten polubił tego bo tamten znał t


@mjeziersky: koleina bzdura na insta nie ma nic takiego, jak aktywnksc jest twoja pod cycki , dupa i laaki to propozycje takie masz. Ja nie mam zadnych bzdur, bo swiadomie uzywam,a twitter uzywa metod przymusu obserwacji osob, ktore nie znam,ale promuje mi na email. Kolega mocno majaczy ciagle