Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomoże ktoś??? Kupiłem auto od prywatnego, na drugi dzień okazało się że jest uszkodzone. Ma dużo uszkodzeń zatajone przez sprzedającego :( autem nie da się podróżować. Oczywiście kontaktowałem się ze sprzedającym jak to ugryźć i ze chciałbym zwrócić auto bez robienia dymu, lecz bez skutecznie. Wczoraj i dzisiaj już nie odbiera telefonów, próbowałem z paru numerów... Przyznaje się że pierwszy raz mam taki problem, nie wiem od czego mam zacząć. Jest może tutaj jakiś obeznany w tych sprawach Mirek który mnie nakieruje? Będę bardzo wdzięczny! #prawo #samochody #handlarze #pomocprawna
  • 81
  • Odpowiedz
@kiszczak: powyżej 120km/h auto łapie błąd asr/esp moc silnika jest ograniczona, nie ma siły pod górki jechać. Mechanik stwierdził ze najprawdopodobniej wtrysk, lecz nie jest pewny bo jak chciał się podłączyć z komputerem to w obs2 nie ma prądu. Wiec trzeba by było cała instalacje robić od nowa. W aucie wyskakują również błędy skrzyni automatycznej przy dłuższej jeździe.
  • Odpowiedz
@olasty: @RaRaj: najgorsze jest to ze jeździłem autem po mieście godzinę, kupujący sam mnie kierował w takie uliczki żeby nie osiągnąć większej prędkości i żeby nie wywaliło trybu awaryjnego, a ja nie pomyślałem ze tak może być ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zdupydobuzi: to już nieważne, wada ukryta to ukryta. Ale trzeba teraz działać. Znam gościa, który po prawie roku doszedł swojego. Skoro nie odbiera telefonu, to jedz do niego. Z obstawą w razie co.
  • Odpowiedz