Wpis z mikrobloga

Netflix ma czasamu takie perełki, że najchętniej bym ponapoczynał milionpińćset produkcji, gdyby nie to, że moja głupia natura robi mi potem wyrzuty, że nie dokończyłem czegoś xD

Ale do rzeczy, obejrzałem Erased, nie jestem żadnym fanem anime ani Japonii, ale bardzo dobrze mi się oglądało. Taki mix Efektu motyla z Stranger Things w japońskim sosie.

Wciąż jednak nie o tym.

Otóż po obejrzeniu Erased w polecanych wyskoczył mi tytuł SAMURAI GOURMET i jest to perełka o jakiej piszę w pierwszym akapicie. Jeśli o jakiejś produkcji można powiedzieć, że jest magiczna to właśnie o tej. Pozytywna, relaksująca, lekkostrawna, wywołuje niekontrolowany zaciesz, a przy tym pobudza do refleksji.

Tylko uprzedzam, że pobudza apetyt xD

#netflix #seriale #polecam #jedzenie
Pobierz Matyson - Netflix ma czasamu takie perełki, że najchętniej bym ponapoczynał milionpiń...
źródło: comment_qovCH2CDMq8iXb1lEifHxTdfg2rpNWj8.jpg
  • 11
@Matyson ale nie ma gry o tron. I co? Płacę to wymagam. Gdyby chcieli to by dali. W Ameryce pewnie mają. Dopóki nie będzie oferty jak w Ameryce to nie kupię tego.
@robvan: czy Ty jesteś normalny? Przecież to produkcja HBO które postrzega Netflix jako największego rywala i nie przekazuje swoich produkcji. W USA tez. I wszędzie na świecie.
@kam1l toczę to czasem dyskusjez takimi łbami co dla nich CDA to legalne źródło. Albo że dopóki nie będzie tego co w USA to on nie kupi. Albo czemu nie ma Przyjaciół, przecież tam są. Ale to są zazwyczaj wymówki mentalnych cebul, bo założę się że gdyby abonament był za 1 zł to i tak by kradli z CDA. Bo za darmo to cały czas mniej niż 1 zł.