Wpis z mikrobloga

Wiem jak zmarła magik .To przez bluźnierstwo "jestem Bogiem" lucyfer go opętał. Też miałem niby schizofrenie,widziałem demony. Miałem to samo co on,tylko nie wiem jak to się jeszcze skończy w moim przypadku. Też szukałem coś mi się stało i szukałem chorób jak on, lekarze mówili mi że nic mi nie jest bo wyglądam za dobrze na moją chorobę, ja im nie umiałem uwierzyć. Stan mojego zdrowia się pogarszał. Teraz nie wiem jak chory jestem. Wszędzie widziałem znaki śmierci i głodu. Data 23 w moim przypadku jest przeklęta.
#magik #paktofonika
  • 4
@xlosdas: też tak miałem, ale z ok. 16 lat temu...i wiesz co ci powiem teraz - z perspektywy czasu:
- ten świat jest tak dziwnie zbudowany, że schizofrenia robi coś takiego, że zawsze potwierdza to w co wierzymy i rozchminiamy - wtedy wszystko ma sens i nakręca jeszcze bardziej...a tak naprawdę to sami to w jakiś sposób nakręcamy - najlepiej skupić się totalnie na przyziemnych sprawach i brać wszystko Dwojako -
Radzę ci nie mówić (myśleć) tego z przekonaniem. Ja tak zrobiłem i teraz mam #!$%@? zdrowie. One tez wiedział że ma aids , ja wiedziałem że mam inną chorobę.
@xlosdas Przesądzający mógł być też fakt, że było już pewne, że żona się z nim rozwiedzie i straci ją i synka bezpowrotnie. Tak, głównie ze swojej winy, ale wiedział że schrzanił.