Wpis z mikrobloga

troche sie wkopalem w AION , kupilem po kursie 0.005940 , teraz jest 0.005500 , cos moze to wzrosnac?
#kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@n3x337: A kij, może będzie jednego janusza mniej:
- nie wchodź, jeśli nie spodziewasz się wzrostu (nawet nie musisz sam umieć analizować, znajdź godne zaufania profile na Twitterze i podążaj za nimi)
- zawsze miej plan wyjścia, zarówno górą, jak i dołem. Górą - bo lepiej sprzedać choć część z zyskiem, niż przegapić okazję i jeszcze stracić, dołem - bo trzeba unikać tracenia pieniędzy.
- wchodź w miejscach, w których
  • Odpowiedz
@Michalf94: @pawlo74 dodawał swego czasu swoją listę, część z nich to były osoby handlujące, z tego co pamiętam.
Szczerze mówiąc, nikomu nie poleciłbym ludzi do ślepego podążania, po kilku miesiącach śledzenia tweetów zrozumiałem, że każdy ma inną strategię i nawet, jeśli wskaże Ci dobry kierunek, to bez doświadczenia spieprzysz wykonanie, bo na przykład nie będziesz w stanie trzymać czegoś kilku miesięcy i czekać, albo wyjść w sytuacji, gdy akcja nie wypali (a przecież nikt nie zrobi tego za Ciebie).

Śledzę ze 30 osób, część z nich się oficjalnie nienawidzi, ale dobrze jest czasem poznać różne punkty widzenia xD
Spora część spami stanowczo zbyt dużo, ale szczerze mówiąc to jedna z rzeczy która mnie tu trzyma - memy i cała ta kryptodrama w
  • Odpowiedz