Wpis z mikrobloga

Jaką firmę jeansów polecacie?
Ostatnio kupowałem w reserved,i po 3 miesiącach wyrzucalem i tak w kółko,chce teraz coś na dłużej kupić i wydać więcej szekli( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modameska
  • 15
  • Odpowiedz
@TMCB: ostatnio trafiłem jedne fajne w zarze, bardzo wygodne i rozmiar idealnie przypasował a cena to jakieś tam 80-100 czyli jak za spodnie to grosze
  • Odpowiedz
@TMCB: Tylko Levis, 512 fajne , 501, zależy co Ci się spodoba, jak będziesz stosował się do zaleceń z metki,to będziesz miał je długo.
  • Odpowiedz
@TMCB: ja od kilku lat kupuje takie jeansy Grawik . Możesz sobie obczaić... pierwsze rozwaliły się dopiero po 2 latach i to jak już je dość mocno eksploatowałem, bo przeszły w tryb "po domu". Teraz mam już chyba 5 parę. A ceny 150-180.
  • Odpowiedz
@TMCB: Luxire. Kup sobie japoński selvedge denim porządnie uszyty dokładnie pod Twoje wymiary i bądź zadowolony. Troszkę za drogo? Tutaj tańsza tkanina. Nadal za drogo? Mamy inne definicje "więcej szekli", nie podałeś konkretów to proponuję to co uważam za "nieco więcej, ale warto".

Obecnie czekam na spodnie z tej drugiej. Ta pierwsza była bardzo zachwalana, ale mam jeden materiał podobny kolorem i chciałem coś z tego drugiego - i pamiętaj że
  • Odpowiedz
@TMCB: i jak w tym państwie ma być #!$%@? dobrze jak nawet #!$%@? polskich spodni nie kupisz.

Big Star. Pewnie jak wszyscy szyją w Chinach ale przynajmniej polski kapitał
  • Odpowiedz