Wpis z mikrobloga

DZIĘKUJĘ :-)

W tej edycji nie brałem udziału w Wykopoczcie, głównie z powodu braku czasu.
Kilka dni temu, otrzymałem wiadomość o nadaniu paczki, na którą nie zwracałem uwagi, głównie dlatego, że została wysłana ona na mój służbowy adres e-mail (w domenie mojego klienta, u którego ogarniam całą logistykę), więc byłem przekonany, że to coś związanego z pracą. W dniu doręczenia otrzymałem e-maila z adresami i wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy zamiast adresu magazynu był mój adres prywatny.


Przedwczoraj wszystko się wyjaśniło. @Pribadi i @Desstiny - dziękuję Wam za cudowną paczkę, której się zupełnie nie spodziewałem.


Co do zaproszenia na Śląsk - chętnie skorzystam - i to już jutro ( ͡º ͜ʖ͡º)


Jednak.. wyobraźcie sobie nasze zdziwienie, gdy pół godziny temu odebraliśmy telefon od kuriera, że ma dla nas paczkę z Wykopoczty od @Kinja (ʘʘ)


Dziękuje Wam za umilenie mi organizowania tej edycji Wykopoczty. :-)

Korzystając z okazji: 100% paczek zostało wysłanych.
Niestety, nie wszystkie dotarły do swoich nadawców. Pięć osób na chwilę obecną zostało bez paczki i prawdopodobnie jeszcze przed świętami będę zmuszony poprosić o pomoc wolontariuszy. Jednak, jeżeli chciałby ktoś wysłać dodatkową paczkę do osoby, która została zgubiona / zniszczona przez inPost (jak co roku. :|) to proszę o kontakt na PW (wszystkie paczki w PL).

Z racji, że jutro uciekam na Święta prawdopodobnie nie będzie ze mną kontaktu przez Wykop, dlatego już teraz w imieniu swoim jak i wszystkich tegorocznych Organizatorów Wykopoczty pragnę Wam życzyć Wesołych Świąt. :)
Podsumowanie edycji 25 Grudnia około 18, o ile małpki się nie zbuntują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopoczta
Pobierz b__g - DZIĘKUJĘ :-)

W tej edycji nie brałem udziału w Wykopoczcie, głównie z powod...
źródło: comment_oVHCfYjkglSFIsRPUrChQ453PWfIzJMw.jpg
  • 8